Train de trainer – CMV

Altijd al willen weten wat een fototoestel te maken heeft met bovenhandse techniek en ‘kweetniet’ met onderhandse techniek? De CMV trainers weten het nu.

 De trainers van onze jongste leden hebben een vrije vrijdagavond doorgebracht in Sporthal Houtrust. Peter van Holstein, CMV trainer van Inter Rijswijk, is met de trainers en met een aantal jonge (ex-) CMV’ers aan de slag gegaan.
Met 15 trainers werd in hoog tempo de warming up en de volleybaltechnieken onderhands, bovenhands, rollen- en duiken, serveren en aanvallen toegelicht. Stap voor stap werd uitgelegd hoe een techniek wordt aangeleerd en op welke manier deze technieken op een speelse manier in een oefening kan worden verwerkt.
We zijn trots op de aanwezige spelers. Zij kregen een training voorgelegd, soms op een nieuwe manier, soms met hele nieuwe oefeningen, terwijl alle trainers stonden mee te kijken. Spelers, dank jullie wel voor jullie enthousiasme en jullie dankbaarheid. Ook Peter en alle trainers bedankt voor de inzet voor Kalinko.
Al met al een leerzame avond, één die zeker voor herhaling vatbaar is.
Maar hoe zit het nu met het fototoestel? Als je moet uitleggen hoe een speler zijn/haar handen moet houden om bij de bovenhandse techniek, dan is het fototoestel een leuke beeldspraak om dit uit te leggen.

 

zoeken op de site

Onze sponsors

Wil je ook de
e-Surruf ontvangen?

Schrijf je nu in!

Sponsored Links

Inloggen