De komende wedstrijden in Sporthal Houtrust

: Kalinko JA 1 - Aspasia JA 1
DatumTijdWedstrijd
16-11-201819:00   Kalinko MC 2 - Kratos '08 MC 1
16-11-201819:00   Kalinko DS 9 - Sovicos DS 4
16-11-201819:00   Kalinko MA 4 - Monza MA 1
16-11-201819:00   Kalinko DS 5 - SKC DS 4
16-11-201820:45   Kalinko DS 8 - VCS DS 3
16-11-201820:45   Kalinko DS 7 - PQV Pijl Solutions DS 3
16-11-201820:45   Kalinko HS 3 - PQV Pijl Solutions HS 1
16-11-201820:45   Kalinko DS 6 - Zovoc DS 5
17-11-201812:30   Kalinko N6 3 - GSC Haaglanden N6 2
17-11-201812:30   Kalinko JC 1 - Leython DC JC 2
17-11-201812:30   Kalinko N6 4 - Monza N6 2
17-11-201812:30   Kalinko MC 3 - Netwerk MC 1
17-11-201814:30   Kalinko MB 3 - DEO MB 1
17-11-201814:30   Kalinko MB 1 - ZVH MB 2
17-11-201814:30   Kalinko JA 1 - Kratos '08 JA 1
17-11-201816:30   Kalinko MC 2 - ZVH MC 2
17-11-201816:30   Kalinko JB 1 - Zovoc JB 1
17-11-201816:30   Kalinko MA 3 - Inter Rijswijk MA 2
17-11-201816:30   Kalinko MC 5 - Zovoc MC 3
23-11-201819:00   Kalinko MB 4 - Monza MB 1
23-11-201819:00   Kalinko MB 2 - Inter Rijswijk MB 1
23-11-201819:00   Kalinko MA 2 - Leython DC MA 1
23-11-201819:00   Kalinko DS 3 - Gemini-Kangeroes DS 1
23-11-201820:45   Kalinko HS 4 - Punch HS 9
23-11-201820:45   Kalinko DS 4 - Jupiter DS 1
23-11-201820:45   Kalinko DS 10 - Netwerk DS 2
23-11-201820:45   Kalinko HS 2 - SKC HS 2
24-11-201812:30   Kalinko N6 3 - Monza N6 2
24-11-201812:30   Kalinko N6 1 - Netwerk N6 1
24-11-201812:30   Kalinko MA 1 - Vives MA 1
24-11-201814:30   Kalinko MC 1 - ZVH MC 1
24-11-201814:30   Kalinko DS 2 - Leython DC DS 3
24-11-201814:30   Kalinko JC 1 - Kalinko JC 2
24-11-201816:30   Kalinko HS 1 - VVV Delta HS 1
24-11-201816:30   Kalinko DS 1 - AIRCOHEAT VTC Woerden DS 1
30-11-201819:00   Kalinko MB 4 - GSC Haaglanden MB 2
30-11-201819:00   Kalinko MA 3 - VVV Delta MA 1
30-11-201819:00   Kalinko MC 5 - Netwerk MC 1
30-11-201819:00   Kalinko JC 2 - Velo JC 1
30-11-201820:45   Kalinko HS 4 - GSC Haaglanden HS 5
30-11-201820:45   Kalinko HS 3 - Kratos '08 HS 3
30-11-201820:45   Kalinko DS 6 - Punch DS 3
30-11-201820:45   Kalinko DS 4 - VollinGo DS 4
01-12-201812:30   Kalinko N6 2 - Netwerk N6 2
01-12-201812:30   Kalinko N6 4 - GSC Haaglanden N6 2
01-12-201812:30   Kalinko MA 1 - VollinGo MA 1
01-12-201814:30   Kalinko MC 1 - OKV MC 1
01-12-201814:30   Kalinko JB 1 - Gemini-Kangeroes JB 1
01-12-201814:30   Kalinko MC 3 - GSC Haaglanden MC 3
01-12-201816:30   Kalinko HS 1 - VV Utrecht HS 5
01-12-201816:30   Kalinko DS 1 - Leython DC DS 1
07-12-201819:00   Kalinko MA 3 - Kalinko MA 4
07-12-201819:00   Kalinko DS 9 - Punch DS 8
07-12-201819:00   Kalinko MA 2 - VHZ MA 1
07-12-201819:00   Kalinko DS 5 - Waterlanders DS 3
07-12-201820:45   Kalinko DS 8 - GGV DS 2
07-12-201820:45   Kalinko HS 3 - GSC Haaglanden HS 3
07-12-201820:45   Kalinko DS 7 - Punch DS 7
07-12-201820:45   Kalinko DS 6 - VCH DS 1
08-12-201812:30   Kalinko N6 3 - Velo N6 1
08-12-201812:30   Kalinko N6 1 - Netwerk N6 2
08-12-201812:30   Kalinko MC 2 - Velo MC 1
08-12-201812:30   Kalinko N6 2 - GSC Haaglanden N6 1
08-12-201814:30   Kalinko MB 2 - Velo MB 1
08-12-201814:30   Kalinko MC 4 - GSC Haaglanden MC 4
08-12-201814:30   Kalinko MB 5 - VCO MB 3
08-12-201814:30   Kalinko JA 1 - Inter Rijswijk JA 2
08-12-201816:30   Kalinko MB 3 - Zovoc MB 3
08-12-201816:30   Kalinko JB 1 - Kratos '08 JB 1
08-12-201816:30   Kalinko JC 1 - Sovicos JC 1
08-12-201816:30   Kalinko MC 3 - Kalinko MC 5
14-12-201819:00   Kalinko MC 1 - VollinGo MC 1
14-12-201819:00   Kalinko DS 3 - Kratos '08 DS 2
14-12-201820:45   Kalinko HS 2 - Castellum HS 1
14-12-201820:45   Kalinko DS 10 - Kratos '08 DS 11
15-12-201812:30   Kalinko MB 1 - Timios MB 2
15-12-201812:30   Kalinko N6 2 - Kalinko N6 1
15-12-201812:30   Kalinko MC 5 - Kalinko MC 3
15-12-201812:30   Kalinko MA 4 - Inter Rijswijk MA 2
15-12-201814:30   Kalinko MB 4 - Netwerk MB 1
15-12-201814:30   Kalinko MB 3 - Netwerk MB 2
15-12-201814:30   Kalinko MC 4 - PQV Pijl Solutions MC 1
15-12-201814:30   Kalinko JC 2 - Sovicos JC 1
05-01-201916:15   Nr 2 poule V-MC13 (Kampioenschappen) - Nr 2 poule V-MC14 (Kampioenschappen)
11-01-201919:00   Kalinko DS 9 - GSC Haaglanden DS 6
11-01-201920:45   Kalinko HS 4 - Kratos '08 HS 7
11-01-201920:45   Kalinko DS 8 - Leython DC DS 6
11-01-201920:45   Kalinko HS 3 - Kratos '08 HS 6
11-01-201920:45   Kalinko DS 7 - Velo DS 4
12-01-201914:30   Kalinko DS 2 - GSC Haaglanden DS 2
12-01-201916:30   Kalinko HS 1 - ZVH HS 2
12-01-201916:30   Kalinko DS 1 - AVV Keistad DS 1
18-01-201919:00   Kalinko DS 3 - RVV DS 1
18-01-201920:45   Kalinko DS 6 - ZVH DS 3
18-01-201920:45   Kalinko DS 5 - Punch DS 4
18-01-201920:45   Kalinko DS 4 - RVV DS 2
18-01-201920:45   Kalinko HS 2 - Kratos '08 HS 2
25-01-201920:45   Kalinko HS 4 - Monza HS 3
25-01-201920:45   Kalinko DS 8 - SKC DS 6
25-01-201920:45   Kalinko DS 7 - DEO DS 3
25-01-201920:45   Kalinko DS 9 - DEO DS 2
26-01-201914:30   Kalinko DS 2 - Inter Rijswijk DS 2
26-01-201916:30   Kalinko HS 1 - Gemini-Kangeroes HS 2
26-01-201916:30   Kalinko DS 1 - Pharmafilter US DS 2
01-02-201919:00   Kalinko DS 9 - Kratos '08 DS 6
01-02-201920:45   Kalinko HS 3 - Monza HS 2
01-02-201920:45   Kalinko DS 7 - GSC Haaglanden DS 7
01-02-201920:45   Kalinko DS 5 - Inter Rijswijk DS 4
01-02-201920:45   Kalinko DS 4 - DOS DS 2
08-02-201919:00   Kalinko HS 4 - GSC Haaglanden HS 6
08-02-201919:00   Kalinko DS 3 - VollinGo DS 3
08-02-201920:45   Kalinko DS 8 - SKC DS 7
08-02-201920:45   Kalinko DS 4 - Inter Rijswijk DS 3
08-02-201920:45   Kalinko DS 10 - Monza DS 2
08-02-201920:45   Kalinko HS 2 - Inter Rijswijk HS 5
09-02-201914:30   Kalinko DS 2 - NOVO DS 1
09-02-201916:30   Kalinko HS 1 - Zovoc HS 1
09-02-201916:30   Kalinko DS 1 - Eetcafe 't Centrum Thor DS 1
15-02-201920:45   Kalinko DS 7 - VVV Delta DS 5
15-02-201920:45   Kalinko DS 9 - VVV Delta DS 4
15-02-201920:45   Kalinko DS 6 - Kratos '08 DS 5
15-02-201920:45   Kalinko DS 5 - PQV Pijl Solutions DS 1
22-02-201920:45   Kalinko DS 8 - Liusna DS 1
08-03-201919:00   Kalinko DS 3 - Punch DS 1
08-03-201920:45   Kalinko HS 4 - Punch HS 10
08-03-201920:45   Kalinko DS 4 - VTC Woerden DS 3
08-03-201920:45   Kalinko DS 10 - Punch DS 11
08-03-201920:45   Kalinko HS 2 - Leython DC HS 3
09-03-201914:30   Kalinko DS 2 - Zovoc DS 1
09-03-201916:30   Kalinko HS 1 - Thor HS 1
09-03-201916:30   Kalinko DS 1 - VV Utrecht DS 2
15-03-201919:00   Kalinko DS 9 - GSC Haaglanden DS 8
15-03-201919:00   Kalinko DS 5 - VCO DS 1
15-03-201920:45   Kalinko DS 7 - Punch DS 6
15-03-201920:45   Kalinko HS 3 - Punch HS 6
15-03-201920:45   Kalinko DS 6 - Sovicos DS 2
22-03-201919:00   Kalinko DS 3 - Aspasia DS 1
22-03-201920:45   Kalinko HS 4 - VVV Delta HS 6
22-03-201920:45   Kalinko DS 4 - Kratos '08 DS 3
22-03-201920:45   Kalinko DS 10 - Sovicos DS 7
22-03-201920:45   Kalinko HS 2 - Sovicos HS 1
23-03-201916:30   Kalinko HS 1 - Taurus HS 4
23-03-201916:30   Kalinko DS 1 - Irene DS 1
05-04-201919:00   Kalinko DS 5 - Kratos '08 DS 4
05-04-201920:45   Kalinko DS 8 - In Up Go DS 2
05-04-201920:45   Kalinko DS 7 - Kratos '08 DS 7
05-04-201920:45   Kalinko DS 9 - Monza DS 1
05-04-201920:45   Kalinko DS 6 - VollinGo DS 5
06-04-201914:30   Kalinko DS 2 - SKC DS 1
06-04-201916:30   Kalinko HS 1 - SKC HS 1
06-04-201916:30   Kalinko DS 1 - Prima Donna Kaas Huizen DS 2
12-04-201919:00   Kalinko DS 3 - Leython DC DS 4
12-04-201920:45   Kalinko HS 4 - Netwerk HS 3
12-04-201920:45   Kalinko DS 4 - VVV Delta DS 1
12-04-201920:45   Kalinko DS 10 - Inter Rijswijk DS 7
12-04-201920:45   Kalinko HS 2 - VVV Delta HS 2

zoeken op de site

SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden