Vacatures Jeugdtrainers

Enthousiaste assistent trainers / trainers in opleiding

Ben jij enthousiast over de volleybalsport, wil je jouw skills verder ontwikkelen en bijdragen aan het sportieve resultaat van de vereniging? Dan zoeken wij jou: Voor verschillende jeugdteams zoeken we assistent trainers, een rechterhand die de trainer helpt om de trainingen voor te bereiden en uit te voeren. Deze belangrijke rol houdt in dat je er op een vaste avond in principe altijd bent voor je team, om te zorgen voor teambuilding, ontwikkeling en continuïteit.

Deel uitmaken van onze trainersgroep

Kalinko is er trots op, dat er komend seizoen een hecht team van ervaren en gediplomeerde trainers staat, dat onze 25 jeugdteams gaat begeleiden. Het trainingsrooster van de jeugd is gespreid van maandag tot en met donderdag, vanaf ca. 17.30 tot ongeveer 21.00. Het actuele rooster vind je op de website. Bij ieder van onze jeugdteams is een assistent trainer van harte welkom.

Clinic programma

Komend seizoen wil onze eigen trainersgroep een viertal clinics organiseren, waar je als assistent ook aan deelneemt. Daarnaast zullen er ook clinics worden aangeboden van buiten de vereniging waar je je kennis en ervaring kunt vergroten.

Van welke trainer wil jij leren?

Ieder van onze trainers staat er voor open om assistenten op te leiden, en iedere trainer is blij met extra handen die hem/haar helpen bij de trainingen. Er is dus veel te leren voor wie zich zelf zou willen ontwikkelen tot trainer. Dit biedt jou ook de kans om aan te sluiten bij die trainer die jou het meest aanspreekt, en de keuze uit vier avond(en) in twee hallen. Aansluiten bij de trainer van Dames 1 of Heren 1?. Kan. Liever bij Gerard, Dmitriis, Henk, Shinka, Katja of Kees, of op een specifieke avond? Kan allemaal.  Daarbij geldt wel, wie het eerst komt, het eerst maalt. 

Assistent zijn betekent wel, dat je er in principe iedere week bent. Het seizoen start half/eind augustus, en duurt tot en met eind mei 2021. En natuurlijk hopen we dat je daarna ook het volgend seizoen aanblijft als trainer, omdat het gewoon een hele leuke en dankbare klus is 😉.

Taken assistent trainer

 • Je enthousiasmeert en stimuleert je jeugdspelers (ontwikkeling en teambuilding)
 • In overleg met de trainer bereid je jouw deel van de wekelijkse training goed voor,
 • Je werkt samen en stemt goed af met de jeugdtrainer. Gaandeweg het seizoen, zal hij/zij jou leren om (delen van) de training te leiden
 • Je ontwikkelt je eigen vaardigheden door het volgen van de geboden interne opleiding
 • Je bent het liefst ook assistent teamcoach bij de wedstrijden.
 • Begeleiding van het jeugdteam, en contact met de oudergroep doe je samen met de trainer

We vragen 

 • Passie voor volleybal en voor de club
 • (Enige) volleybalkennis of ervaring
 • Plezier en motivatie om je in te zetten voor onze jeugdspelers
 • Verantwoordelijkheidsgevoel
 • Creativiteit waarmee je leuke en leerzame trainingen vult
 • Een VOG verklaring

We bieden

 • Een hechte groep van jeugdtrainers, die ieder seizoen beter wil
 • Ervaren en gediplomeerde collega-trainers die jou op weg helpen (Ja, ook die van Heren 1 en Dames 1)
 • Begeleiding vanuit de coördinatoren (Ans voor de meisjes en Gerard voor de jongens)
 • een opleidingsprogramma en de mogelijkheid om je VT2 licentie te behalen
 • Voldoende inhoudelijke handvatten om je trainingen samen te stellen

Enthousiast geworden/Vragen? 

Mail (of bel) de Jeugd TC:  jeugd@kalinko.nl   en/of  06 28 877878

 

dutch  german german  polish

zoeken op de site

Onze sponsors

SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

wil je de
CMV-nieuwsbrief
ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden