Voorlopige teamindeling Meisjes

Deze lijst wordt niet meer bijgewerkt. Actuele indelingen op de teampagina's


Voorlopige teamindeling MA 1
Trainer(s): Lars Daniels
Assistent-trainer(s): Danique Geurst
Trainingstijd(en):Maandag 19:30-21:00 Gaslaan
Woensdag 19:30-21:00 Gaslaan (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Donderdag 18:45-20:00 Houtrust
Klasse: Meisjes A Hoofdklasse C Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

Jolie Borsboom
25 Julia van der Velde
28 Emily Schonk
29 Iris Groen
30 Imme Taal
32 Kiki van Buuren
47 Jeanna Pronk
69 Isabel Tuit
72 Isabelle Suurland
73 Joy Wilhelm
86 Liselot Aartsen

Voorlopige teamindeling MA 2
Trainer(s): Massimo Adelfio
Trainingstijd(en):Maandag 18:30-20:00 Houtrust
Woensdag 18:00-19:30 Gaslaan (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Donderdag 18:45-20:00 Houtrust
Klasse: Meisjes A 1e Klasse I Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

Maartje Kok
Dilan Aydin
Cato Korsten
21 Eva Smits
34 Juliette Boom
35 Emma Gerrits
40 Claire Talbott
41 QvD
45 Mila van Berkel
52 Elyana Ligtenberg
81 Carlotta Markink

Voorlopige teamindeling MA 3
Trainer(s): Nina Bohm & Tjitske van der Brugge
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-19:30 Gaslaan
Woensdag 18:00-19:30 Gaslaan (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Klasse: Meisjes A 2e Klasse J Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

12 Alexandra Clinciu
15 Sophie Jacobs
20 Sophie van de Zwan
38 Benthe van Rijn
42 Fleur Greiner
66 Marit Banens
86 Laura Sijben
112 Rozemarijn van Dieten
115 Naomi Cuevas
165 Inas Mier Nametak
166 Yasamin Ziael
167 Helena Rehbock

Voorlopige teamindeling MB 1
Trainer(s): Arnaud de Jong & Frank Pronk
Trainingstijd(en):Dinsdag 19:30-21:00 Gaslaan
Woensdag 19:30-21:00 Gaslaan (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Donderdag 20:00-21:30 Houtrust
Klasse: Meisjes B Hoofdklasse C Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

Elise-Lo Jacz
Anouk Noorlander
Maren de Jong
11 Pascale Battem
14 Jessica Plug
18 Maya Lammerding
22 Larinde Ligtenberg
24 Sara Turano
50 Lynn Buis
77 Jaïra Ligtenberg
126 Mente van Gaalen

Voorlopige teamindeling MB 2
Trainer(s): Dirk Jan van Oversteeg
Trainingstijd(en):Dinsdag 18:00-19:30 Gaslaan
Woensdag 18:00-19:30 Houtrust (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Klasse: Meisjes B 1e Klasse H Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

10 Isabela Gelderblom
19 Zoe Tausk
26 Julie de Lange
91 Elke Hijdra
103 Indie Kranenburg
104 Roos Greiner
109 Jana Matekovic
135 Jelske de Vries
139 Fee van Nierop
141 Merel Sijben
148 Julia Dillerop

Voorlopige teamindeling MB 3
Trainer(s): Katja Eshuis
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-19:30 Gaslaan
Dinsdag 19:30-21:00 Houtrust (van 5-11-19 t/m 24-3-20 Morsestraat)
Woensdag 18:00-19:30 Houtrust (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Klasse: Meisjes B 1e Klasse G eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

21 Mae Stork
28 Berber van den Bosch
105 Liv Kreissl
106 Lotje de Vries
107 Laurien Aartsen
127 Veerle van der Maat
128 Robin van Renssen
171 Marit Krause
172 Millie Bentley
173 Natalia Raftogianni
174 Norah Houali

Voorlopige teamindeling MB 4
Trainer(s): Henk Poot
Trainingstijd(en):Dinsdag 18:00-19:30 Houtrust (van 5-11-19 t/m 24-3-20 Morsestraat)
Woensdag 18:00-19:30 Houtrust (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Klasse: Meisjes B 2e Klasse M Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

70 Quirine van Waes
75 Ilaniek Radder
76 Isabel van Straaten
102 Ruth Schoonbroodt
108 Willemijn Offringa
111 Liselotte Konijn
116 Sofie Gouka
124 Chiara Pastorboni
134 Lou van der Spiegel

Voorlopige teamindeling MB 5
Trainer(s): Henk Poot
Coach: ``
Trainingstijd(en):Dinsdag 18:00-19:30 Houtrust (van 5-11-19 t/m 24-3-20 Morsestraat)
Woensdag 18:00-19:30 Houtrust (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Klasse: Meisjes B 2e Klasse N Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

85 Geertje Krijnsen
92 Nine van Schouwenburg
114 Nine Nieman
117 Cassandre Lyonnet
119 Jasmijn Lans
121 Julia van der Heijden
123 Nina Brugman
125 Rosa Reijers
136 Mara Adab Parwar
168 Ellenah de Vries
 Bibi Eggleston

Voorlopige teamindeling MC 1
Trainer(s): Chantal Zanoni
Trainingstijd(en):Dinsdag 18:00-19:30 Gaslaan
Woensdag 18:00-19:30 Gaslaan (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Donderdag 17:30-18:45 Houtrust
Klasse: Meisjes C Hoofdklasse B Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

Roos van Paridon
10 Suzanne Jacobs
59 Isa Kievit
62 Noor Bosscher
66 Lieke Wijnja
113 Ella al Qaq
118 Zara van Rhijn
129 Isis Sanders
130 Sharita Hamelink
149 Vaïa Tzioras

Voorlopige teamindeling MC 2
Trainer(s): Henning Goldmann
Trainingstijd(en):Maandag 17:15-18:30 Houtrust
Woensdag 18:00-19:30 Houtrust (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Klasse: Meisjes C 1e Klasse G Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

110 Victoria Goldmann
133 Iris Wiebenga
141 Rosalie Fehling
142 Luzia Kudelka
143 Carla Hogg
147 Tal Steenwijk

Voorlopige teamindeling MC 3
Trainer(s): Kees Roos
Assistent-trainer(s): Emily Schonk
Assistent-trainer(s): Julie de Lange
Trainingstijd(en):Maandag 18:30-20:00 Houtrust
Woensdag 16:30-18:00 Houtrust (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Donderdag 17:30-18:45 Houtrust
Klasse: Meisjes C 2e Klasse N Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

23 Marlies Guijt
140 Louane Trifunovic
151 Annabel van der Linden
152 Maria Klinkenberg
153 Lotte Mulder
157 Fien Wouters
159 Roos van Ettinger
160 Feline Gunters

Voorlopige teamindeling MC 4
Trainer(s): Dilan Aydin
Trainingstijd(en):Maandag 17:15-18:30 Houtrust
Woensdag 16:30-18:00 Houtrust (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Donderdag 17:30-18:45 Houtrust
Klasse: Meisjes C 2e Klasse M Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

33 Julia Bysina
65 Jagoda Baranowska
67 Meghan Kolthof
145 Sarah Ounane
146 Noortje Linnemeijer
154 Marlies Craemer
156 Zahra van Dijk
158 Marilena van der Heijde
161 Charlotte de Zwart
162 Malou Silva

Voorlopige teamindeling MC 5
Trainer(s): Jurgen Saragoza
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-19:30 Gaslaan
Woensdag 16:30-18:00 Houtrust (opstartgroep techniektraining - meer info hier)
Klasse: Meisjes C 3e Klasse F Eerste helft
Concept poule: zie volleybal.nl

33 Leo Malterre
58 Lila Bentley
63 Marie de Jong
101 Adil Dogan
101 Julia Eikelenboom
138 Zoja Zvikart
155 Isa Conradie
164 Chiara Kaiel
Let op: dit is een mix-team

dutch  german  polish

zoeken op de site

Onze sponsors

SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

wil je de
CMV-nieuwsbrief
ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden