Spelers met een A voor hun naam zijn nog niet officieel ingeschreven
Teamleden: 27 Rutger van H (A)
34 Matteo B
36 Koen H
38 Semuel H
71 Ryan B
73 Noah N
92 Derek van der V (PF!)
93 Neelim M
96 Liam H
101 Adil D
AThomas de R (PF!)
trainer: Niels Noorlander
trainingstijd(en): Woensdag 19:30-21:15 - Houtrust
klasse: 1e klasse E
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Zaterdag 17 december 2022 16:30

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
14-10-202219:00 uurKalinko JA 2 - VVV Delta JA 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
21-10-202219:00 uurKalinko JA 2 - Dosko JA 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-11-202213:30 uurDosko JA 1 - Kalinko JA 2 De Stolp Stolwijk
11-11-202219:00 uurKalinko JA 2 - ZVH JA 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
19-11-202212:30 uurVollinGo JA 1 - Kalinko JA 2 De Zebra Gouda
02-12-202219:00 uurKalinko JA 2 - VollinGo JA 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
10-12-202214:15 uurZVH JA 1 - Kalinko JA 2 Swanla Zevenhuizen ZH
16-12-202219:30 uurVVV Delta JA 1 - Kalinko JA 2 Kerkpolder Delft

Stand (1e klasse E)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Dosko JA 121080203125
2VollinGo JA 1154010058
3Inter Rijswijk JA 22544160175
4Kalinko JA 22336181200
5VOLEVO JA 11223100107
6ZVH JA 1100465102
7VVV Delta JA 1100458100

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
30-09-202219:00 uurKalinko JA 2 - VOLEVO JA 13-2 22-25, 16-25, 25-16, 25-17, 19-17
17-09-202214:15 uurInter Rijswijk JA 2 - Kalinko JA 24-0 25-15, 25-21, 25-21, 25-17