Teamleden: 24 Alessandro C
25 Alessio L
26 Pablo R
32 Noé Le M
53 Akon S
66 Alec de B (A)
67 Elias V
76 Hong-Qi H
78 Dimitris P
81 Ryan F
88 Simon S
100 Thomas D
trainer: Tomasz Maciejewski
trainingstijd(en): Maandag 18.30-20.00 - Houtrust
klasse: 2e klasse E
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Zaterdag 3 december 2022 12:30, 14:30

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
03-12-202212:30 uurKalinko JA 3 - VollinGo JA 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
09-12-202219:00 uurKalinko JA 3 - Aspasia JA 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
17-12-202214:00 uurTimios JA 1 - Kalinko JA 3 Groenswaard Waddinxveen

Stand (2e klasse E)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Aspasia JA 1840320803532
2Timios JA 18262112748683
3Zovoc JA 19252118832831
4Kalinko JA 37161315628609
5Monza JA 18121023628732
6VollinGo JA 2811923627741
7Velo JA 2810924635773

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
26-11-202216:30 uurVollinGo JA 2 - Kalinko JA 31-3 16-25, 25-22, 15-25, 21-25
04-11-202219:00 uurKalinko JA 3 - Zovoc JA 13-1 25-19, 25-23, 25-21, 23-25
22-10-202212:30 uurKalinko JA 3 - Velo JA 24-0 25-13, 25-12, 25-14, 25-22
21-10-202221:15 uurAspasia JA 1 - Kalinko JA 34-0 25-9, 26-24, 26-24, 25-22
08-10-202212:30 uurKalinko JA 3 - Timios JA 11-3 20-25, 17-25, 24-26, 26-24
30-09-202219:30 uurMonza JA 1 - Kalinko JA 33-1 25-20, 25-18, 9-25, 25-20
17-09-202214:00 uurZovoc JA 1 - Kalinko JA 33-1 25-17, 21-25, 26-24, 25-18