Teamleden: 17 Emir C
18 Daan L
22 Justus van L
28 Roan L
35 Kees K
89 Nikolas K
trainer: Gerard van Dop
coach: Menno Lijkendijk
trainingstijd(en): Maandag 17:15-19:15 - Houtrust
Woensdag 18:00-19:30 - Gaslaan
klasse: Jongens C Topklasse
wedstrijdschema:volleybal.nl

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendKalinko JC 1 - Prima Donna Kaas Huizen JC 1Vervallen!!
OnbekendPrima Donna Kaas Huizen JC 1 - Kalinko JC 1Vervallen!!

Stand (Jongens C Topklasse)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Prima Donna Kaas Huizen JC 1622198596515
2Kalinko JC 16171411544526
3Inter Rijswijk JC 18211717740733
4Taurus JC 18101024670776

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
23-04-202212:00 uurInter Rijswijk JC 1 - Kalinko JC 10-4 24-26, 12-25, 13-25, 22-25
09-04-202212:30 uurTaurus JC 1 - Kalinko JC 13-2 25-22, 25-12, 16-25, 21-25, 17-15
26-03-202216:30 uurInter Rijswijk JC 1 - Kalinko JC 13-1 25-17, 17-25, 25-16, 26-24
19-03-202218:30 uurKalinko JC 1 - Taurus JC 13-1 25-19, 25-21, 19-25, 25-16
12-03-202218:30 uurKalinko JC 1 - Inter Rijswijk JC 11-3 25-23, 13-25, 16-25, 16-25
12-02-202212:30 uurTaurus JC 1 - Kalinko JC 11-3 24-26, 14-25, 25-22, 16-25

Eindstand eerste helft

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Kalinko JC 1834286812606
2Prima Donna Kaas Huizen JC 1833277775582
3Inter Rijswijk JC 17231910674543
4Taurus JC 18201716716632
5Madjoe JC 189725568746
6Spaarnestad JC 191135468904