Teamleden: Roos van P
Robin van R
Ella al Q
Laurien A
Vaïa T
10 Suzanne J
25 Lexie L
59 Isa K
66 Lieke W
126 Mente van G
trainer/coach: Lars Daniels
trainingstijd(en): Dinsdag 19:30-21:00 - Gaslaan
Donderdag 17:30-19:00 - Houtrust
klasse: Hoofdklasse C
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Zaterdag 22 oktober 2022 14:30, 16:30
Vrijdag 16 december 2022 19:00

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
08-10-202212:30 uurKalinko MA 1 - Zovoc MA 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
15-10-202214:00 uurLimes MA 1 - Kalinko MA 1 Sporthal De Paperclip Vleuten
22-10-202212:30 uurKalinko MA 1 - Leython DC MA 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-11-202213:00 uurVTC Woerden MA 1 - Kalinko MA 1 Thijs van der Polshal Woerden
12-11-202212:30 uurKalinko MA 1 - Limes MA 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
19-11-202211:00 uurLeython DC MA 1 - Kalinko MA 1 De Bloemerd Leiderdorp
26-11-202212:30 uurKalinko MA 1 - Inter Rijswijk MA 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
10-12-202212:30 uurKalinko MA 1 - VTC Woerden MA 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
17-12-202214:00 uurZovoc MA 1 - Kalinko MA 1 De Limiet Zoetermeer

Stand (Hoofdklasse C)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Inter Rijswijk MA 121080200118
2Limes MA 12971194154
3Zovoc MA 1154010059
4Leython DC MA 12117137192
5Kalinko MA 1100452100
6VTC Woerden MA 12008142202

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
01-10-202212:00 uurInter Rijswijk MA 1 - Kalinko MA 14-0 25-8, 25-15, 25-17, 25-12