Trainer(s): Ans de Graag
Coach: Karin Mulder
Teamouder: Willemijn Garnier
Trainingstijd(en):Maandag 19:30-21:00 Gaslaan
Donderdag 17:30-19:00 Houtrust
klasse: Meisjes B Hoofdklasse B
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Zaterdag 2 oktober 2021 - 12:30
Vrijdag 3 december 2021 - 19:00
eigen site: Rijrooster
Spelers:58 Julia G
82 Cecilia L
130 Sharita H
142 Luzia K
143 Carla H
153 Lotte M
157 Fien W
159 Roos van E
160 Feline G

Stand (Meisjes B Hoofdklasse B)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Limes MB 114318574
1VV Utrecht MB 114319579
3Prima Donna Kaas Huizen MB 111137485
3Kalinko MB 111137995
5Taurus MB 1000000
5VollinGo MB 1000000

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
25-09-202114:30 uurKalinko MB 1 - Limes MB 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
02-10-202114:30 uurKalinko MB 1 - Taurus MB 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
16-10-202114:30 uurKalinko MB 1 - VollinGo MB 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
23-10-202112:00 uurLimes MB 1 - Kalinko MB 1 Sporthal De Paperclip Vleuten
30-10-202115:00 uurPrima Donna Kaas Huizen MB 1 - Kalinko MB 1 Prima Donna Kaas Arena Huizen
06-11-202112:30 uurVollinGo MB 1 - Kalinko MB 1 De Zebra Gouda
20-11-202112:00 uurVV Utrecht MB 1 - Kalinko MB 1 Galgenwaard Sportcentrum Utrecht
04-12-202114:30 uurKalinko MB 1 - Prima Donna Kaas Huizen MB 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-12-202112:30 uurTaurus MB 1 - Kalinko MB 1 Kruisboog Houten

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
18-09-202116:30 uurKalinko MB 1 - VV Utrecht MB 11-3 20-25, 14-25, 20-25, 25-20