Teamleden: ***Tessa I
19 Leonor B
25 Demi S
64 Anna van den O
84 Chloë M
87 Floortje van D
110 Victoria G
144 Iris D
146 Molly S
155 Isa C
175 Isabelle D
trainer: Ans de Graag
trainer: Julia Beekink
trainer: Rosa Elzinga
teamouder:?
trainingstijd(en): Dinsdag 18:00-19:30 - Gaslaan
Woensdag 18:00-19:30 - Gaslaan
klasse: Meisjes B 3e Klasse C Tweede helft
wedstrijdschema:volleybal.nl

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
05-02-202218:00 uurZovoc MB 3 - Kalinko MB 3 De Limiet Zoetermeer
12-02-202216:30 uurKalinko MB 3 - DOS MB 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-03-202218:00 uurDEO MB 1 - Kalinko MB 3 Jan Janssenhal Nootdorp
12-03-202216:30 uurKalinko MB 3 - DVC MB 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
19-03-202213:00 uurDOS MB 2 - Kalinko MB 3 De Meent Schoonhoven
26-03-202216:30 uurKalinko MB 3 - Zovoc MB 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
02-04-202212:00 uurDVC MB 1 - Kalinko MB 3 Dorpshuis Custwijck Driebruggen
09-04-202216:30 uurKalinko MB 3 - DEO MB 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage

Stand (Meisjes B 3e Klasse C Tweede helft)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
DEO MB 1000000
DOS MB 2000000
DVC MB 1000000
Kalinko MB 3000000
Zovoc MB 3000000

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
Er zijn nog geen uitslagen bekend

Eindstand eerste helft

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VOLEVO MB 2829293784495
2Velo MB 1931315873504
3VOLEVO MB 3824248748545
4PQV Westland MB 110222218857793
5Monza MB 18101022583700
6Kalinko MB 393333428892
7Sovicos MB 181131449793