Trainer(s): Ans de Graag, Dmitrijs Sekijevskis
Assistent-trainer(s): Ella Al Qaq
Coach: Rik Groenewege
Teamouder: Rik Groenewege
Trainingstijd(en):Dinsdag 18:00-19:30 Gaslaan
Woensdag 18:00-19:30 Houtrust
klasse: Meisjes C 1e Klasse E
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Zaterdag 9 oktober 2021 - 14:30
Vrijdag 10 december 2021 - 19:00
Spelers:30 Fenna van R
51 Merel de G
52 Nynke van M
56 Kyara R
75 Guusje G
83 Selina S
92 Nova A
161 Charlotte de Z
162 Malou S

Stand (Meisjes C 1e Klasse E)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VOLEVO MC 1144010051
2Dosko MC 113319256
3Inter Rijswijk MC 111135692
4Kalinko MC 2000000
4VollinGo MC 1000000
4ZVH MC 1000000
7Timios MC 1100451100

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
25-09-202116:30 uurInter Rijswijk MC 1 - Kalinko MC 2 De Altis Rijswijk ZH
02-10-202116:30 uurKalinko MC 2 - Timios MC 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
09-10-202116:30 uurKalinko MC 2 - Dosko MC 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
16-10-202112:15 uurZVH MC 1 - Kalinko MC 2 Swanla Zevenhuizen ZH
30-10-202114:00 uurVOLEVO MC 1 - Kalinko MC 2 De Fluit Leidschendam
06-11-202116:30 uurVollinGo MC 1 - Kalinko MC 2 De Zebra Gouda
20-11-202114:30 uurKalinko MC 2 - ZVH MC 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
27-11-202113:30 uurDosko MC 1 - Kalinko MC 2 De Stolp Stolwijk
03-12-202119:00 uurKalinko MC 2 - VOLEVO MC 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-12-202114:30 uurKalinko MC 2 - VollinGo MC 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden