Teamleden: 51 Giulia B
54 Asha E
55 Arianne S
58 Julia G
61 Bibi S
63 Marie de J
64 Anna van den O
94 Anne Zehra S
112 Floor ter B
120 Teuntje C
144 Iris D
155 Isa C
175 Isabelle D
trainer: Shinka Goarrieno
trainer: Henk Poot
klasse: Meisjes C 3e Klasse E
fotoalbum: klik hier

Stand Meisjes C5 (Meisjes C 3e Klasse E )

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Velo MC 2416160401204
2DEO MC 1311111297174
3DVC MC 1411115369296
4VOLEVO MC 543313235384
5Zovoc MC 542214279392
6Kalinko MC 531111166297

Uitslagen Meisjes C5

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
10-10-202016:30 uurKalinko MC 5-DEO MC 10-4 20-25, 14-25, 18-25, 15-25
03-10-202012:00 uurDVC MC 1-Kalinko MC 53-1 25-16, 25-11, 25-12, 22-25
26-09-202016:30 uurKalinko MC 5-Velo MC 20-4 13-25, 3-25, 8-25, 11-25

Competitieprogramma Meisjes C5

De Nevobo heeft het restant van de competitie definitief geschrapt.