• Personen met 'Nieuw' voor hun naam wordt verzocht zich officieel aan te melden bij de ledenadministratie Het aanmeldformulier en alle verder info vind je hier.
  • Sta je op deze lijst, terwijl je eigenlijk volgend jaar niet meer wilt volleyballen, stuur dan voor 1 juli een afmelding naar ledenadministratie@kalinko.nl
  • Speelsters die nog niet in het bezit zijn van een rugnummer en een Kalinko-tenue krijgen de informatie hierover binnenkort toegestuurd.

 


Voorlopige teamindeling MA 1
Trainer(s): Lars Daniels
Coach: Lars Daniels
Teamouder: Linda van Asselt 
Trainingstijd(en):Dinsdag 18:00-20:00 Gaslaan
Donderdag 19:00-20:30 Houtrust
Klasse: Meisjes A Hoofdklasse C
Concept poule: zie volleybal.nl
Roos van P
Anouk N
Vaïa T
10 Suzanne J
18 Maya L
59 Isa K
62 Noor B
66 Lieke W
126 Mente van G
129 Isis S

Voorlopige teamindeling MA 2
Trainer(s): Katja Eshuis, Lars Daniels
Coach: Katja Eshuis
Teamouder: Suzanne van der Pijll
Trainingstijd(en):Maandag 18:30-20:00 Houtrust
Donderdag 17:30-19:00 Houtrust
Klasse: Meisjes A 1e Klasse H
Concept poule: zie volleybal.nl
Elise-Lo J
19 Zoe T
23 Ella al Q
26 Julie de L
50 Lynn B
106 Lotje de V
107 Laurien A
127 Veerle van der M
128 Robin van R

Voorlopige teamindeling MA 3
Trainer(s): Raul Avila
Coach: Raul Avila
Teamouder: ?
Trainingstijd(en):Maandag 19:30-21:00 Gaslaan
Dinsdag 19:30-21:00 Gaslaan
Klasse: Meisjes A 2e Klasse J
Concept poule: zie volleybal.nl
56 Silje V
85 Geertje K
91 Elke H
104 Roos G
116 Sofie G
133 Iris W
137 Alix M
139 Fee van N
141 Merel S
171 Marit K

Voorlopige teamindeling MA 4
Trainer(s): Thobias Taal, Patrick Remmerswaal
Coach: ?
Teamouder: ?
Trainingstijd(en):Maandag 19:30-21:00 Gaslaan
Dinsdag 19:30-21:00 Gaslaan
Klasse: Meisjes A 2e Klasse K
Concept poule: zie volleybal.nl
70 Quirine van W
76 Isabel van S
96 Sophie R
102 Ruth S
108 Willemijn O
109 Jana M
111 Liselotte K
115 Naomi C
124 Chiara P
148 Julia D

Voorlopige teamindeling MA 5
Trainer(s): Emil Dimov
Coach: ?
Teamouder: ?
Trainingstijd(en):Dinsdag 19:30-21:00 Gaslaan
Donderdag 19:00-20:30 Houtrust
Klasse: Meisjes A 2e Klasse J
Concept poule: zie volleybal.nl
68 Suzy van den B
72 India ter B
75 Ilaniek R
95 Trude M
114 Nine N
120 Bibi E
121 Julia van der H
132 Clara M
140 Madeleine T
NieuwMargharita E

Voorlopige teamindeling MB 1
Trainer(s): Ans de Graag , Nathan van Adrichem
Coach: Karin Mulder
Teamouder: ?
Trainingstijd(en):Maandag 19:30-21:00 Gaslaan
Donderdag 17:30-19:00 Houtrust
Klasse: Meisjes B Hoofdklasse B
Concept poule: zie volleybal.nl
58 Julia G
82 Cecilia L
130 Sharita H
142 Luzia K
143 Carla H
153 Lotte M
157 Fien W
159 Roos van E
160 Feline G

Voorlopige teamindeling MB 2
Trainer(s): Dames 2 (maandag),
Ans de Graag (di)
Coach: ?
Teamouder: ?
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-19:30 Gaslaan
Dinsdag 18:00-19:30 Gaslaan
Klasse: Meisjes B 1e Klasse E
Concept poule: zie volleybal.nl
33 Julia B
65 Jagoda B
101 Julia E
125 Rosa R
145 Sarah O
158 Marilena van der H
180 Elia U
181 Eva de B

Voorlopige teamindeling MB 3
Trainer(s): Ans de Graag (di),
Julia Beekink, Rosa Elsinga (wo)
Coach: ?
Teamouder: ?
Trainingstijd(en):Dinsdag 18:00-19:30 Gaslaan
Woensdag 18:00-19:30 Gaslaan
Klasse: Meisjes B 2e Klasse O
Concept poule: zie volleybal.nl
25 Demi S
64 Anna van den O
110 Victoria G
144 Iris D
146 Molly S
155 Isa C
175 Isabelle D
NieuwTessa I

Voorlopige teamindeling MC 1
Trainer(s): Ans de Graag, Emily Schonk, Dilan Aydin
Coach: Emily Schonk + Dilan Aydin
Teamouder: Kristel Lammers
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-19:30 Gaslaan
Donderdag 17:30-19:00 Houtrust
Klasse: Meisjes C 1e Klasse F
Concept poule: zie volleybal.nl
20 Anouk D
27 Danne het L
29 Fay van der V
34 Floor V
38 Judith van der W
40 Linde S
43 Louise R
48 Manon H
52 Nynke van M
86 Roselyn van D

Voorlopige teamindeling MC 2
Trainer(s): Ans de Graag, Dmitrijs Sekijevskis
Coach: Rik Groenewege
Teamouder: Rik Groenewege
Trainingstijd(en):Dinsdag 18:00-19:30 Gaslaan
Woensdag 18:00-19:30 Houtrust
Klasse: Meisjes C 1e Klasse E
Concept poule: zie volleybal.nl
30 Fenna van R
56 Kyara R
75 Guusje G
83 Selina S
92 Nova A
112 Floor ter B
161 Charlotte de Z
162 Malou S

Voorlopige teamindeling MC 3
Trainer(s): Kees Roos
Coach: Kees Roos
Teamouder: Michelle Degenaars en Violet Kamper
Trainingstijd(en):Maandag 18:30-20:00 Houtrust
Donderdag 19:00-20:30 Houtrust
Klasse: Meisjes C 2e Klasse I
Concept poule: zie volleybal.nl
67 Noushin S
68 Zoë van de G
70 Milou van der H
73 Ise B
77 Malou V
80 Claudia van den B
81 Rosanne M
88 Anna van den O
89 Emma den O
90 Zoja C

Voorlopige teamindeling MC 4
Trainer(s): Lotje de Vries & Sharita Hamelink (ma),
Danique Geurst & Chrissie Tasma (do)
Coach: Casper Holl
Teamouder: Merel Eijken
Trainingstijd(en):Maandag 18:00-19:30 Gaslaan
Woensdag 18:00-19:30 Houtrust
Klasse: Meisjes C 2e Klasse J
Concept poule: zie volleybal.nl
71 Pien van A
72 Isabel P
76 Fiene van der L
78 Freya H
79 Alisa D
84 Fay P
91 Mandy B
95 Thalie R
96 Frederica C
98 Linde M

Voorlopige teamindeling MC 5
Trainer(s): Shinka Goarrieno, Daphne Blankestijn
Coach: ?
Teamouder: ?
Trainingstijd(en):Dinsdag 18:00-19:30 Houtrust *
Woensdag 18:00-19:30 Houtrust
Klasse: Meisjes C 2e Klasse I
Concept poule: zie volleybal.nl
61 Bibi S
69 Lovis K
94 Anne Zehra S
120 Teuntje C
NieuwKeet K
dit team wordt nog aangevuld met nieuwe speelsters