Teamleden: Veerle van der M
10 Lotje de V
15 Leontien van der B
18 Daphne B
26 Iris de J
28 Emily S (A)
33 Jelena S
55 Sarah G
121 Lucia G
122 Olga B
129 Isis S
trainer/coach: Michael Kirkland
trainingstijd(en): Dinsdag 19:30-21:00 - Gaslaan
klasse: 1e Klasse I
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Vrijdag 4 november 2022 19:00, 20:45
Vrijdag 3 februari 2023 19:00, 20:45

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
07-10-202220:45 uurKalinko DS 3 - Dosko DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
15-10-202218:00 uurDOS DS 1 - Kalinko DS 3 De Meent Schoonhoven
21-10-202220:45 uurKalinko DS 3 - Thor DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-11-202216:00 uurZovoc DS 4 - Kalinko DS 3 De Limiet Zoetermeer
11-11-202220:45 uurKalinko DS 3 - Punch DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
19-11-202214:30 uurVollinGo DS 4 - Kalinko DS 3 De Zebra Gouda
26-11-202216:15 uurZVH DS 2 - Kalinko DS 3 Swanla Zevenhuizen ZH
09-12-202220:45 uurKalinko DS 3 - Kratos '08 DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
17-12-202216:30 uurVCH DS 1 - Kalinko DS 3 Concordia Haastrecht
13-01-202319:00 uurKalinko DS 3 - Inter Rijswijk DS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
21-01-202313:30 uurDosko DS 2 - Kalinko DS 3 De Stolp Stolwijk
27-01-202320:45 uurKalinko DS 3 - DOS DS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
04-02-202316:00 uurThor DS 2 - Kalinko DS 3 De Waard Bergambacht
10-02-202320:45 uurKalinko DS 3 - Zovoc DS 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
17-02-202319:30 uurPunch DS 2 - Kalinko DS 3 TU-Sportcentrum Delft
10-03-202320:45 uurKalinko DS 3 - VollinGo DS 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
17-03-202320:45 uurKalinko DS 3 - ZVH DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
24-03-202319:30 uurKratos '08 DS 2 - Kalinko DS 3 Tanthof Delft
31-03-202320:45 uurKalinko DS 3 - VCH DS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
15-04-202316:00 uurZovoc DS 3 - Kalinko DS 3 De Limiet Zoetermeer

Stand (1e Klasse I)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VollinGo DS 421080205150
2Dosko DS 22872200174
3DOS DS 12763201197
4Inter Rijswijk DS 3154010065
5Punch DS 22544179170
6Zovoc DS 31332100103
7Thor DS 22336198205
8Zovoc DS 42227187201
9Kalinko DS 32227168200
10ZVH DS 2104010066
11Kratos '08 DS 2100458100
12VCH DS 12008136201

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
30-09-202219:30 uurInter Rijswijk DS 3 - Kalinko DS 34-0 25-20, 25-8, 25-17, 25-20
16-09-202220:45 uurKalinko DS 3 - Zovoc DS 32-3 17-25, 23-25, 25-15, 25-20, 13-15