Dames 3


Teamleden:
Gaby M
10 Chloe L
15 Danique G
21 Julia R
25 Kirsten van D
36 Veerle de K
47 Jeanna P
61 Daniëlle Al Q
94 Joni van D
trainer: Lars Daniels
trainer: Martin Buis
trainingstijd(en): Dinsdag 21:00-23:00 - Gaslaan
Woensdag 19:30-21:00 - Houtrust
klasse: 1e Klasse F
wedstrijdschema:volleybal.nl

Competitieprogramma Dames 3

Let op: onderstaand programma is een concept en kan tot 1 september nog drastisch veranderd worden door het wedstrijdsecretariaat, de tegenstander of de Nevobo.
Heeft jullie team zelf moeite met een bepaalde datum, neem dan contact op met het wedstrijdsecretariaat. (meer info hier)

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
18-09-202019:30   Punch DS 1 - Kalinko DS 3TU-Sportcentrum, Mekelweg 8 2628CD Delft
25-09-202019:00   Kalinko DS 3 - Kratos '08 DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 22 2566EC 's-Gravenhage
02-10-202019:00   Kalinko DS 3 - Sovicos DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 22 2566EC 's-Gravenhage
10-10-202015:00   DOS DS 2 - Kalinko DS 3De Meent, Weideveld 8 2871WH Schoonhoven
16-10-202019:00   Kalinko DS 3 - Timios DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 22 2566EC 's-Gravenhage
24-10-202015:30   Thor DS 3 - Kalinko DS 3De Waard, Meidoornstraat 7 2861VJ Bergambacht
29-10-202020:30   VCH DS 1 - Kalinko DS 3Concordia, Concordiaplein 1 2851VV Haastrecht
06-11-202019:00   Kalinko DS 3 - VVV Delta DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 22 2566EC 's-Gravenhage
20-11-202019:00   Kalinko DS 3 - Zovoc DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 22 2566EC 's-Gravenhage
27-11-202021:30   Inter Rijswijk DS 4 - Kalinko DS 3Marimbahal, Waldhoornplein 1 2287EH Rijswijk ZH
11-12-202019:00   Kalinko DS 3 - VollinGo DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 22 2566EC 's-Gravenhage
15-01-202121:30   Kratos '08 DS 2 - Kalinko DS 3Tanthof, Henk van Riessenlaan 5 2626AB Delft
22-01-202119:30   Sovicos DS 1 - Kalinko DS 3Steenwijklaan, Steenwijklaan 16 2541RL 's-Gravenhage
29-01-202119:00   Kalinko DS 3 - DOS DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 22 2566EC 's-Gravenhage
06-02-202116:30   Timios DS 1 - Kalinko DS 3Groenswaard, Wingerd 2 2742SK Waddinxveen
12-02-202119:00   Kalinko DS 3 - VCH DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 22 2566EC 's-Gravenhage
05-03-202119:30   VVV Delta DS 2 - Kalinko DS 3Kerkpolder, Kerkpolderweg 14 2625EB Delft
12-03-202119:00   Kalinko DS 3 - Thor DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 22 2566EC 's-Gravenhage
20-03-202120:00   Zovoc DS 3 - Kalinko DS 3De Limiet, Buytenparklaan 6 2717AX Zoetermeer
26-03-202119:00   Kalinko DS 3 - Inter Rijswijk DS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 22 2566EC 's-Gravenhage
10-04-202114:30   VollinGo DS 3 - Kalinko DS 3De Zebra, Goverwellesingel 10 2807DZ Gouda
16-04-202119:00   Kalinko DS 3 - Punch DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 22 2566EC 's-Gravenhage

Stand Dames 3 (1e Klasse F)

TeamWedstrijdenPunten
0. Kratos '08 DS 200
0. Punch DS 100
0. VollinGo DS 300
0. Inter Rijswijk DS 400
0. Zovoc DS 300
0. Thor DS 300
0. VVV Delta DS 200
0. VCH DS 100
0. Timios DS 100
0. DOS DS 200
0. Kalinko DS 300
0. Sovicos DS 100

dutch  german german  polish

zoeken op de site

Onze sponsors

SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

wil je de
CMV-nieuwsbrief
ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden