Teamleden: Dilan A
14 Jessica P
15 Danique G
20 Amber C
21 Julia R
22 Larinde L
28 Emily S
33 Jelena V
77 Jaïra L
94 Joni van D (A)
trainer/coach: Martin Buis
trainingstijd(en): Woensdag 19:30-21:15 - Houtrust
klasse: 1e Klasse G
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Vrijdag 19 november 2021 19:00, 20:45

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
29-10-202119:00 uurKalinko DS 3 - Kratos '08 DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-11-202119:30 uurPunch DS 1 - Kalinko DS 3 TU-Sportcentrum Delft
12-11-202119:00 uurKalinko DS 3 - SKC DS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
20-11-202114:15 uurZovoc DS 2 - Kalinko DS 3 De Limiet Zoetermeer
26-11-202119:00 uurKalinko DS 3 - VOLEVO DS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
14-01-202221:30 uurVVV Delta DS 2 - Kalinko DS 3 Kerkpolder Delft
21-01-202219:00 uurKalinko DS 3 - Sovicos DS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
28-01-202221:30 uurInter Rijswijk DS 3 - Kalinko DS 3 De Altis Rijswijk ZH
11-02-202219:00 uurKalinko DS 3 - Kalinko DS 5 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
18-02-202219:00 uurKalinko DS 3 - Punch DS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
12-03-202219:45 uurSKC DS 3 - Kalinko DS 3 Universitair SC Leiden
18-03-202220:45 uurKalinko DS 3 - Zovoc DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
26-03-202214:00 uurVOLEVO DS 3 - Kalinko DS 3 De Fluit Leidschendam
01-04-202219:30 uurKratos '08 DS 2 - Kalinko DS 3 Tanthof Delft

Stand (1e Klasse G)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Sovicos DS 1416134387319
2Kalinko DS 3413106369352
3Zovoc DS 231194303245
4Inter Rijswijk DS 341197391352
5Punch DS 12971195146
6VOLEVO DS 359813425463
7SKC DS 32653179174
8Kalinko DS 545412334382
9VVV Delta DS 23339238293
10Kratos '08 DS 232211211306

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
08-10-202119:00 uurKalinko DS 3 - Inter Rijswijk DS 33-1 25-20, 29-27, 19-25, 25-21
01-10-202121:30 uurSovicos DS 1 - Kalinko DS 33-1 25-20, 25-18, 25-11, 17-25
24-09-202119:00 uurKalinko DS 3 - VVV Delta DS 23-1 25-23, 25-16, 25-20, 23-25
17-09-202120:45 uurKalinko DS 5 - Kalinko DS 31-3 21-25, 26-24, 16-25, 20-25