Teamleden: Gaby M
Jolie B
10 Chloe L
15 Danique G
21 Julia R
25 Kirsten van D
33 Jelena V
36 Veerle de K
47 Jeanna P
61 Daniëlle Al Q
77 Jaïra L
94 Joni van D
trainer: Martin Buis
klasse: 1e Klasse F
wedstrijdschema:volleybal.nl
fotoalbum: klik hier

Stand Dames 3 (1e Klasse F)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Sovicos DS 1418152399322
2Kalinko DS 3415125398343
3VollinGo DS 3313102283200
4Thor DS 341088344337
5Inter Rijswijk DS 43866258252
6Zovoc DS 33767270281
7Timios DS 12544184168
8VVV Delta DS 23449259294
9Kratos '08 DS 232210234287
10Punch DS 1111389101
11DOS DS 22117134192
12VCH DS 12117122197

Uitslagen Dames 3

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
07-10-202020:45 uurDOS DS 2-Kalinko DS 30-4 17-25, 9-25, 22-25, 21-25
02-10-202019:00 uurKalinko DS 3-Sovicos DS 12-3 25-18, 20-25, 21-25, 25-16, 13-15
25-09-202019:00 uurKalinko DS 3-Kratos '08 DS 23-1 25-23, 18-25, 25-17, 25-21
18-09-202019:00 uurPunch DS 1-Kalinko DS 31-3 28-26, 17-25, 23-25, 21-25

Competitieprogramma Dames 3

De competitie is stilgelegd voor de rest van 2020. De Nevobo werkt hard aan een nieuw wedstrijdschema.