Teamleden: 16 Fleur P
18 Daphne B
37 Linda S
38 Judith J (A)
41 Josine R
45 Jody van D
53 Kasja K
56 Amy N
***Chrissie T
trainer/coach: Ard Pronk
trainingstijd(en): Woensdag 19:30-21:15 - Houtrust
klasse: 1e Klasse G
wedstrijdschema:volleybal.nl

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendKalinko DS 5 - VVV Delta DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
28-01-202221:30 uurSovicos DS 1 - Kalinko DS 5 Steenwijklaan 's-Gravenhage
04-02-202220:45 uurKalinko DS 5 - Inter Rijswijk DS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-02-202219:00 uurKalinko DS 3 - Kalinko DS 5 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
18-02-202220:45 uurKalinko DS 5 - Kratos '08 DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
04-03-202221:30 uurSKC DS 3 - Kalinko DS 5 Universitair SC Leiden
11-03-202219:30 uurPunch DS 1 - Kalinko DS 5 TU-Sportcentrum Delft
18-03-202220:45 uurKalinko DS 5 - SKC DS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
26-03-202214:15 uurZovoc DS 2 - Kalinko DS 5 De Limiet Zoetermeer
01-04-202220:45 uurKalinko DS 5 - VOLEVO DS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
23-04-202213:00 uurVOLEVO DS 3 - Kalinko DS 5 De Fluit Leidschendam

Stand (1e Klasse G)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Punch DS 1729236687546
2Zovoc DS 28292411803679
3Kalinko DS 39292414861797
4Sovicos DS 1726219665587
5Inter Rijswijk DS 38211715751717
6SKC DS 37161415616653
7Kratos '08 DS 28121124672791
8Kalinko DS 5710820589672
9VOLEVO DS 3810924661762
10VVV Delta DS 278821578679

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
26-11-202120:45 uurKalinko DS 5 - Zovoc DS 20-4 19-25, 19-25, 22-25, 21-25
12-11-202120:45 uurKalinko DS 5 - Punch DS 11-3 12-25, 19-25, 27-25, 20-25
05-11-202121:30 uurKratos '08 DS 2 - Kalinko DS 51-3 23-25, 23-25, 25-21, 19-25
25-10-202121:15 uurVVV Delta DS 2 - Kalinko DS 51-3 25-23, 19-25, 14-25, 21-25
15-10-202119:30 uurInter Rijswijk DS 3 - Kalinko DS 54-0 25-18, 25-18, 25-14, 25-22
08-10-202120:45 uurKalinko DS 5 - Sovicos DS 10-4 13-25, 21-25, 27-29, 20-25
17-09-202120:45 uurKalinko DS 5 - Kalinko DS 31-3 21-25, 26-24, 16-25, 20-25