Trainer(s): Ard Pronk
Coach: Ard Pronk
Trainingstijd(en):Woensdag 19:30-21:15 Houtrust
klasse: 1e Klasse G
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Vrijdag 3 december 2021 - 19:00, 20:45
Spelers:16 Fleur P
18 Daphne B
29 Laura van den B
29 Luna de W
37 Linda S
38 Judith J
41 Josine R
45 Jody van D
53 Kasja K
56 Amy N
67 Sophie E

Stand (1e Klasse G)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Kalinko DS 314319983
1VOLEVO DS 314319775
3Sovicos DS 11332100102
4Zovoc DS 21223102100
5VVV Delta DS 211137597
5Kalinko DS 511138399
7Kratos '08 DS 2000000
7Inter Rijswijk DS 3000000
7SKC DS 3000000
7Punch DS 1000000

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
08-10-202120:45 uurKalinko DS 5 - Sovicos DS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
15-10-202119:30 uurInter Rijswijk DS 3 - Kalinko DS 5 De Altis Rijswijk ZH
25-10-202121:15 uurVVV Delta DS 2 - Kalinko DS 5 Kerkpolder Delft
05-11-202121:30 uurKratos '08 DS 2 - Kalinko DS 5 Tanthof Delft
12-11-202120:45 uurKalinko DS 5 - Punch DS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
26-11-202120:45 uurKalinko DS 5 - Zovoc DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-12-202114:00 uurVOLEVO DS 3 - Kalinko DS 5 De Fluit Leidschendam
21-01-202220:45 uurKalinko DS 5 - VVV Delta DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
28-01-202221:30 uurSovicos DS 1 - Kalinko DS 5 Steenwijklaan 's-Gravenhage
04-02-202220:45 uurKalinko DS 5 - Inter Rijswijk DS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-02-202219:00 uurKalinko DS 3 - Kalinko DS 5 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
18-02-202220:45 uurKalinko DS 5 - Kratos '08 DS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
04-03-202221:30 uurSKC DS 3 - Kalinko DS 5 Universitair SC Leiden
11-03-202219:30 uurPunch DS 1 - Kalinko DS 5 TU-Sportcentrum Delft
18-03-202220:45 uurKalinko DS 5 - SKC DS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
26-03-202214:00 uurZovoc DS 2 - Kalinko DS 5 De Limiet Zoetermeer
01-04-202220:45 uurKalinko DS 5 - VOLEVO DS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
17-09-202120:45 uurKalinko DS 5 - Kalinko DS 31-3 21-25, 26-24, 16-25, 20-25