Dames 8


Teamleden *):
14 Andrea Suarez
26 Maartje Popping
37 QianXia van der Giessen
61 Jessica Grootveld (A)
62 Haley Smit
63 Evelien Valk
65 Naomi Navarro
76 Maaike Visser
150 Suzanne Veldman
trainingstijd(en): Woensdag 21:00-23:00 - Houtrust
klasse: 3e Klasse O
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Zaterdag 16 november 2019 12.30, 14.30, 16.30
Zaterdag 11 januari 2020 tijd volgt later
Zaterdag 28 maart 2020 tijd volgt later
*) Deze lijst bevat uitsluitend de personen die officieel bij Kalinko (en de Nevobo) staan ingeschreven.
(dit geldt ook voor trainers en coaches)

Competitieprogramma Dames 8

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
18-10-201921:00   Netwerk DS 1 - Kalinko DS 8Viergang, Sportlaan 1 a2641ZA PIJNACKER
01-11-201920:45   Kalinko DS 8 - PQV Pijl Solutions DS 3Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
08-11-201920:45   Kalinko DS 8 - Punch DS 5Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
15-11-201920:45   Kalinko DS 8 - Kratos '08 DS 7Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
25-11-201919:30   VOLEVO DS 7 - Kalinko DS 8De Fluit, Fluitpolderplein 12262ED LEIDSCHENDAM
13-12-201919:30   UFO DS 1 - Kalinko DS 8De Hofstede, Hofsingel 933155AL MAASLAND
10-01-202020:45   Kalinko DS 8 - VVV Delta DS 4Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
17-01-202019:30   DEO DS 3 - Kalinko DS 8Jan Janssenhal, Sportparkweg 342631GA NOOTDORP
24-01-202020:45   Kalinko DS 8 - DEO DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
31-01-202020:45   Kalinko DS 8 - Netwerk DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
07-02-202021:15   PQV Pijl Solutions DS 3 - Kalinko DS 8SC Vreeloo, Veilingweg 162678LN DE LIER
14-02-202020:45   Kalinko DS 8 - Monza DS 2Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
21-02-202021:30   Punch DS 5 - Kalinko DS 8TU-Sportcentrum, Mekelweg 82628CD DELFT
13-03-202019:30   Kratos '08 DS 7 - Kalinko DS 8Tanthof, Henk van Riessenlaan 52626AB DELFT
20-03-202020:45   Kalinko DS 8 - VOLEVO DS 7Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
27-03-202019:30   Monza DS 2 - Kalinko DS 8De Wielepet, Heijdseweg 92681VN MONSTER
03-04-202020:45   Kalinko DS 8 - UFO DS 1Houtrust sporthal, Laan van Poot 222566EC 'S-GRAVENHAGE
17-04-202019:30   Sovicos DS 4 - Kalinko DS 8Steenwijklaan, Steenwijklaan 162541RL 'S-GRAVENHAGE

Stand Dames 8 (3e Klasse O)

TeamWedstrijdenPunten
1. VVV Delta DS 4418
2. UFO DS 1314
3. Punch DS 5313
4. DEO DS 1210
5. Monza DS 2410
6. Netwerk DS 1410
7. VOLEVO DS 739
8. Sovicos DS 449
9. PQV Pijl Solutions DS 346
10. DEO DS 335
11. Kratos '08 DS 741
12. Kalinko DS 840

Uitslagen Dames 8

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
11-10-201919:30  DEO DS 1 - Kalinko DS 84-025-7, 25-11, 25-9, 25-9
04-10-201920:45  Kalinko DS 8 - DEO DS 30-415-25, 17-25, 19-25, 11-25
27-09-201921:30  VVV Delta DS 4 - Kalinko DS 84-025-2, 25-14, 25-17, 25-21
20-09-201919:00  Kalinko DS 8 - Sovicos DS 40-413-25, 11-25, 22-25, 25-27

dutch  german  polish

zoeken op de site

Onze sponsors

SponsorKliks, gratis sponsoren!

wekelijks de
e-Surruf ontvangen?


Klik dan hier

wil je de
CMV-nieuwsbrief
ontvangen?


Klik dan hier

 

Inloggen

Bestemd voor kaderleden