Trainer(s): Derk van Dieten
Coach: Derk van Dieten
Trainingstijd(en):Dinsdag 21:00-22:30 Gaslaan
klasse: 4e Klasse G
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Zaterdag 2 oktober 2021 - 12:30, 14:30, 16:30 (met DS 9)
Zaterdag 4 december 2021 - 12:30, 14:30, 16:30
Spelers:13 Janne P
34 Julia B
37 QianXia van der G
59 Lindy N
61 Jessica G
63 Evelien V
68 Magela O
169 Tessa P
179 Bente van E
NieuwGloria M
NieuwKimberly di L

Stand (4e Klasse G)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1SKC DS 11154010062
1Kalinko DS 8154010054
3Scarabee DS 4000000
3Punch DS 13000000
3SKC DS 15000000
3Punch DS 12000000
3VOLEVO DS 11000000
3Liusna DS 1000000
9GGV DS 5100454100
9SKC DS 13100462100

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
24-09-202119:30 uurSKC DS 15 - Kalinko DS 8 Universitair SC Leiden
01-10-202121:30 uurLiusna DS 1 - Kalinko DS 8 De Waterkanten Lisse
08-10-202121:30 uurGGV DS 5 - Kalinko DS 8 Vijf Meihal Leiden
15-10-202119:30 uurPunch DS 13 - Kalinko DS 8 TU-Sportcentrum Delft
05-11-202121:30 uurScarabee DS 4 - Kalinko DS 8 Sporthal de Vaart Ter Aar
12-11-202120:45 uurKalinko DS 8 - Punch DS 12 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
19-11-202119:00 uurKalinko DS 8 - SKC DS 11 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
26-11-202120:45 uurKalinko DS 8 - SKC DS 13 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
03-12-202120:45 uurKalinko DS 8 - VOLEVO DS 11 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
13-01-202219:30 uurVOLEVO DS 11 - Kalinko DS 8 De Fluit Leidschendam
21-01-202220:45 uurKalinko DS 8 - Liusna DS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
04-02-202220:45 uurKalinko DS 8 - Punch DS 13 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
18-02-202219:00 uurKalinko DS 8 - Scarabee DS 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-03-202221:30 uurPunch DS 12 - Kalinko DS 8 TU-Sportcentrum Delft
18-03-202220:45 uurKalinko DS 8 - SKC DS 15 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
26-03-202217:30 uurSKC DS 13 - Kalinko DS 8 Universitair SC Leiden
02-04-202211:00 uurSKC DS 11 - Kalinko DS 8 Universitair SC Leiden

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
17-09-202120:45 uurKalinko DS 8 - GGV DS 54-0 25-14, 25-17, 25-14, 25-9