Teamleden: 13 Janne P
34 Julia B
37 QianXia van der G
59 Lindy N
61 Jessica G (A)
63 Evelien V
68 Magela O
169 Tessa P
170 Jennifer D
179 Bente van E
trainer/coach: Derk van Dieten
trainingstijd(en): Dinsdag 21:00-22:30 - Gaslaan
klasse: 4e Klasse G
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Zaterdag 29 januari 2022 12:30, 14:30, 16:30

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendVOLEVO DS 11 - Kalinko DS 8 De Fluit Leidschendam
OnbekendKalinko DS 8 - Liusna DS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
OnbekendKalinko DS 8 - VOLEVO DS 11 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
04-02-202220:45 uurKalinko DS 8 - Punch DS 13 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-02-202219:00 uurKalinko DS 10 - Kalinko DS 8 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
18-02-202219:00 uurKalinko DS 8 - Scarabee DS 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-03-202221:30 uurPunch DS 12 - Kalinko DS 8 TU-Sportcentrum Delft
18-03-202220:45 uurKalinko DS 8 - SKC DS 15 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
26-03-202217:30 uurSKC DS 13 - Kalinko DS 8 Universitair SC Leiden
02-04-202211:00 uurSKC DS 11 - Kalinko DS 8 Universitair SC Leiden

Stand (4e Klasse G)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Kalinko DS 8937318911538
2SKC DS 11833277782517
3Liusna DS 1729256685515
4Scarabee DS 4624206580404
5SKC DS 137171414546559
6VOLEVO DS 11515164475292
7GGV DS 576624493701
8SKC DS 1562223359607
9Punch DS 1272227352699
10Kalinko DS 10000000
11Punch DS 1360024249600

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
26-11-202120:45 uurKalinko DS 8 - SKC DS 133-1 25-3, 25-18, 25-16, 23-25
19-11-202119:00 uurKalinko DS 8 - SKC DS 113-2 12-25, 25-21, 25-11, 18-25, 15-4
12-11-202120:45 uurKalinko DS 8 - Punch DS 124-0 25-11, 25-5, 25-8, 25-14
05-11-202121:30 uurScarabee DS 4 - Kalinko DS 82-3 13-25, 25-22, 25-22, 23-25, 5-15
15-10-202119:30 uurPunch DS 13 - Kalinko DS 80-4 1-25, 7-25, 8-25, 3-25
08-10-202121:30 uurGGV DS 5 - Kalinko DS 80-4 19-25, 12-25, 18-25, 17-25
01-10-202121:30 uurLiusna DS 1 - Kalinko DS 83-2 22-25, 6-25, 25-23, 25-23, 15-13
24-09-202119:30 uurSKC DS 15 - Kalinko DS 80-4 9-25, 3-25, 6-25, 11-25
17-09-202120:45 uurKalinko DS 8 - GGV DS 54-0 25-14, 25-17, 25-14, 25-9