Teamleden: AKatarzyna N
14 Andrea S
35 Isabelle R
59 Lindy N
61 Jessica G
62 Alicia D
63 Evelien V
67 Denise S
68 Magela O
78 Arianna C
96 Thais de Cassia S
trainer: Derk van Dieten
klasse: 4e Klasse I
wedstrijdschema:volleybal.nl
fotoalbum: klik hier

Stand Dames 8 (4e Klasse I)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VOLEVO DS 8314111290212
2VOLEVO DS 931193277250
3Punch DS 1131085285262
4Monza DS 43975282243
5Kalinko DS 82763204163
6Yaarana DS 1154010047
7Kratos '08 DS 83548223284
8Punch DS 1044413334389
9Sovicos DS 644413317404
10Inter Rijswijk DS 82117138196

Uitslagen Dames 8

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
09-10-202019:00 uurKalinko DS 8-Punch DS 113-2 25-12, 27-25, 22-25, 19-25, 15-4
25-09-202020:45 uurKalinko DS 8-Inter Rijswijk DS 83-1 25-21, 25-6, 25-20, 21-25

Competitieprogramma Dames 8

De competitie is stilgelegd voor de rest van 2020. De Nevobo werkt hard aan een nieuw wedstrijdschema.