• Personen met 'Nieuw' voor hun naam wordt verzocht zich officieel aan te melden bij de ledenadministratie Het aanmeldformulier en alle verder info vind je hier.
  • Sta je op deze lijst, terwijl je eigenlijk volgend jaar niet meer wilt volleyballen, stuur dan voor 1 juli een afmelding naar ledenadministratie@kalinko.nl
  • Speelsters die nog niet in het bezit zijn van een rugnummer en een Kalinko-tenue krijgen de informatie hierover binnenkort toegestuurd.

 


Voorlopige teamindeling DS 1
Trainer(s): André van Leeuwen
Coach: André van Leeuwen
Trainingstijd(en):Dinsdag 19:30-21:30 Gaslaan
Donderdag 20:30-22:30 Houtrust
Klasse: Tweede Divisie C
Concept poule: zie volleybal.nl
Marit B
Lisan C
Kirsten M
Iris V
Lisa van de G
Sharon V
Rianne van der S
11 Pascale B
11 Sanne van R
12 Larissa M
21 Mae S
42 Marjolein P

Mae en Pascale spelen afwisselend in DS1 en DS 2


Voorlopige teamindeling DS 2
Trainer(s): Bart Cramer
Coach: Bart Cramer
Trainingstijd(en):Maandag 19:30-21:00 Gaslaan
Donderdag 20:30-22:30 Houtrust
Klasse: Promotieklasse D
Concept poule: zie volleybal.nl
Aniek de J
Anouk N
Maren de J
10 Lisanne V
11 Pascale B
15 Leontien van der B
17 Elena C
21 Mae S
23 Luke van de W
24 Sara T
26 Celine M

Voorlopige teamindeling DS 3
Trainer(s): Martin Buis
Coach: Martin Buis
Trainingstijd(en):Woensdag 19:30-21:15 Houtrust
Klasse: 1e Klasse G
Concept poule: zie volleybal.nl
Dilan A
14 Jessica P
15 Danique G
20 Amber C
21 Julia R
22 Larinde L
33 Jelena V
77 Jaïra L
94 Joni van D
NieuwLisa W
NieuwLise C

Voorlopige teamindeling DS 4
Trainer(s): Lody Zandbergen
Coach: Lody Zandbergen
Trainingstijd(en):Dinsdag 19:30-21:00 Gaslaan
Klasse: 1e Klasse F
Concept poule: zie volleybal.nl
Kim M
Sonja P
Judith A
Nora Z
Michelle D
Nadine B
11 Lieke de J
18 Tess N *
28 Emily S

Voorlopige teamindeling DS 5
Trainer(s): Ard Pronk
Coach: Ard Pronk
Trainingstijd(en):Woensdag 19:30-21:15 Houtrust
Klasse: 1e Klasse G
Concept poule: zie volleybal.nl
16 Fleur P
18 Daphne B
29 Laura van den B
29 Luna de W
37 Linda S
38 Judith J
41 Josine R
45 Jody van D
53 Kasja K
56 Amy N
92 Chrissie T
NieuwLiselotte O

Voorlopige teamindeling DS 6
Trainer(s): Heren 2
Coach: Heren 2
Trainingstijd(en):Woensdag 19:30-21:15 Houtrust
Klasse: 2e Klasse J
Concept poule: zie volleybal.nl
15 Sophie J
45 Natasha K *
51 Aletta E
57 Silvia van der P
60 Chantal Z
63 Anneke de J
74 Nina B
76 Jill B
NieuwRomy J
NieuwTianne D

Voorlopige teamindeling DS 7
Trainer(s): Dames 3
Coach: Dames 3
Trainingstijd(en):Woensdag 21:15-23:00 Houtrust
Klasse: 3e Klasse O
Concept poule: zie volleybal.nl
15 Maaike C
38 Benthe van R
40 Jessica L
41 
42 Fleur G
54 Eugenie K
66 Marit B
95 Mariska N
97 Elvira G
98 Dimitra Z
150 Suzanne V

Voorlopige teamindeling DS 8
Trainer(s): Derk van Dieten
Coach: Derk van Dieten
Trainingstijd(en):Dinsdag 21:00-22:30 Gaslaan
Klasse: 4e Klasse G
Concept poule: zie volleybal.nl
13 Janne P
34 Julia B
37 QianXia van der G
59 Lindy N
61 Jessica G
63 Evelien V
68 Magela O
169 Tessa P
179 Bente van E
NieuwAnne-Sophie D
NieuwGloria M
NieuwKimberly di L

Voorlopige teamindeling DS 9
Trainer(s): Nina Bohm
Coach: Nina Bohm
Trainingstijd(en):Woensdag 21:15-23:00 Houtrust
Klasse: 4e Klasse H
Concept poule: zie volleybal.nl
27 Rafke J
39 Rosa E
46 Roos K *
65 Wan-ching H
85 Lara K
170 Jennifer D
NieuwMandy K
NieuwRiekje von D