Assistent-trainer(s): Dmitrijs Sekijevskis
Coach: Ans de Graag
Teammanager: Nidal Al Qaq
Trainingstijd(en):Dinsdag 20:00-22:00 Gaslaan
Donderdag 20:30-22:30 Houtrust
klasse: Promotieklasse D
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Vrijdag 26 november 2021 - 19:00, 20:45
eigen site: Heren 1 op Facebook
Spelers:Rens H
Dmitrijs S
Raul A
Lars D
Sander E
Frank P
Daron B
Maarten S
10 Zuemerik V
11 Arnout V
12 Romeo T

Stand (Promotieklasse D)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Kalinko HS 1154010066
1VollinGo HS 1154010070
1SKC HS 2154010090
4SKC HS 114319781
5VOLEVO HS 11332105105
5Sovicos HS 1133210595
7Zovoc HS 1122395105
7Punch HS 21223105105
9VCS HS 111138197
10Inter Rijswijk HS 4100490100
10Leython DC HS 2100470100
10Kratos '08 HS 1100466100

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
25-09-202116:30 uurKalinko HS 1 - VCS HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
09-10-202116:30 uurKalinko HS 1 - Zovoc HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
15-10-202121:30 uurLeython DC HS 2 - Kalinko HS 1 De Bloemerd Leiderdorp
30-10-202116:30 uurKalinko HS 1 - Inter Rijswijk HS 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-11-202119:30 uurSKC HS 1 - Kalinko HS 1 Universitair SC Leiden
13-11-202116:30 uurKalinko HS 1 - SKC HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
20-11-202116:30 uurVollinGo HS 1 - Kalinko HS 1 De Zebra Gouda
27-11-202116:30 uurKalinko HS 1 - Sovicos HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-12-202116:00 uurVOLEVO HS 1 - Kalinko HS 1 De Fluit Leidschendam
13-01-202221:00 uurVCS HS 1 - Kalinko HS 1 Wasbeek Sassenheim
22-01-202216:30 uurKalinko HS 1 - Punch HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
29-01-202216:00 uurZovoc HS 1 - Kalinko HS 1 De Limiet Zoetermeer
05-02-202216:30 uurKalinko HS 1 - Leython DC HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-02-202219:30 uurInter Rijswijk HS 4 - Kalinko HS 1 De Altis Rijswijk ZH
19-02-202216:30 uurKalinko HS 1 - SKC HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
26-02-202214:30 uurPunch HS 2 - Kalinko HS 1 TU-Sportcentrum Delft
12-03-202219:45 uurSKC HS 2 - Kalinko HS 1 Universitair SC Leiden
19-03-202216:30 uurKalinko HS 1 - VollinGo HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
25-03-202221:30 uurSovicos HS 1 - Kalinko HS 1 Steenwijklaan 's-Gravenhage
02-04-202216:30 uurKalinko HS 1 - VOLEVO HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
09-04-202214:00 uurKratos '08 HS 1 - Kalinko HS 1 Tanthof Delft

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
18-09-202116:30 uurKalinko HS 1 - Kratos '08 HS 14-0 25-17, 25-16, 25-18, 25-15