Teamleden: Rens H
Wessel B
Dmitrijs S
Radoslaw K
Lars D
Sander E
Frank P
Daron B
Maarten S
10 Zuemerik V
11 Ard P
Meetrainer(s): 12 Romeo T
trainer/coach: Ans de Graag
assistent trainer: Dmitrijs Sekijevskis
teammanager: Nidal Al Qaq
klasse: Promotieklasse C
fotoalbum: klik hier
eigen site: Heren 1 op Facebook

Stand Heren 1 (Promotieklasse C)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Sovicos HS 1313112309225
2Kalinko HS 131095310284
3VCS HS 13975269259
4VOLEVO HS 12763202189
5Zovoc HS 12654188192
6Aspasia HS 1154010069
7VollinGo HS 1154010390
8Inter Rijswijk HS 43548246275
9SKC HS 11332105100
10SKC HS 22117157201
11Punch HS 231111220291
12Leython DC HS 22008169203

Uitslagen Heren 1

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
09-10-202021:30 uurSKC HS 1-Kalinko HS 13-2 26-24, 21-25, 18-25, 25-15, 15-11
26-09-202018:00 uurVOLEVO HS 1-Kalinko HS 12-3 25-21, 24-26, 25-23, 18-25, 10-15
19-09-202016:30 uurKalinko HS 1-Inter Rijswijk HS 44-0 25-18, 25-20, 25-19, 25-20

Competitieprogramma Heren 1

De Nevobo heeft het restant van de competitie definitief geschrapt.