Teamleden: Rens H
Dmitrijs S
Raul A
Lars D
Sander E
Frank P (A)
Daron B
Maarten S
10 Zuemerik V
11 Arnout V
12 Romeo T
trainer/coach: Ans de Graag
assistent trainer: Dmitrijs Sekijevskis
teammanager: Nidal Al Qaq
trainingstijd(en): Dinsdag 20:00-22:00 - Gaslaan
Donderdag 20:30-22:30 - Houtrust
klasse: Promotieklasse D
wedstrijdschema:volleybal.nl
eigen site: Heren 1 op Facebook

Bekerprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendKalinko HS 1 - Punch HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendKalinko HS 1 - Punch HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
OnbekendLeython DC HS 2 - Kalinko HS 1 De Bloemerd Leiderdorp
OnbekendVCS HS 1 - Kalinko HS 1 Wasbeek Sassenheim
22-01-202216:30 uurKalinko HS 1 - Punch HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
29-01-202216:00 uurZovoc HS 1 - Kalinko HS 1 De Limiet Zoetermeer
05-02-202216:30 uurKalinko HS 1 - Leython DC HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-02-202219:30 uurInter Rijswijk HS 4 - Kalinko HS 1 De Altis Rijswijk ZH
19-02-202216:30 uurKalinko HS 1 - SKC HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
26-02-202214:30 uurPunch HS 2 - Kalinko HS 1 TU-Sportcentrum Delft
12-03-202219:45 uurSKC HS 2 - Kalinko HS 1 Universitair SC Leiden
19-03-202216:30 uurKalinko HS 1 - VollinGo HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
25-03-202221:30 uurSovicos HS 1 - Kalinko HS 1 Steenwijklaan 's-Gravenhage
02-04-202216:30 uurKalinko HS 1 - VOLEVO HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
09-04-202214:00 uurKratos '08 HS 1 - Kalinko HS 1 Tanthof Delft
23-04-202216:00 uurVOLEVO HS 1 - Kalinko HS 1 De Fluit Leidschendam

Stand (Promotieklasse D)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Kalinko HS 1833267797635
2SKC HS 1831268803670
3Sovicos HS 19302514878819
4VOLEVO HS 19282415867814
5VollinGo HS 19272216856779
6Punch HS 28262213817754
7Inter Rijswijk HS 410161528906966
8VCS HS 19151325776893
9Zovoc HS 18141322713800
10Kratos '08 HS 18131222691766
11Leython DC HS 2811923670738
12SKC HS 2811923637777

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
27-11-202116:30 uurKalinko HS 1 - Sovicos HS 14-0 25-18, 25-22, 25-14, 25-14
20-11-202116:30 uurVollinGo HS 1 - Kalinko HS 13-2 19-25, 22-25, 25-18, 25-22, 15-13
13-11-202116:30 uurKalinko HS 1 - SKC HS 23-1 25-17, 25-8, 26-28, 25-21
05-11-202119:30 uurSKC HS 1 - Kalinko HS 11-3 19-25, 22-25, 21-25, 26-24
30-10-202116:30 uurKalinko HS 1 - Inter Rijswijk HS 43-1 25-19, 25-19, 25-23, 23-25
09-10-202116:30 uurKalinko HS 1 - Zovoc HS 13-1 25-14, 25-23, 21-25, 25-11
25-09-202116:30 uurKalinko HS 1 - VCS HS 14-0 25-10, 25-23, 25-21, 25-20
18-09-202116:30 uurKalinko HS 1 - Kratos '08 HS 14-0 25-17, 25-16, 25-18, 25-15