Trainer(s): Martin Buis
Coach: Martin Buis
Trainingstijd(en):Woensdag 21:15-23:00 Houtrust
klasse: 1e Klasse E
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Zaterdag 30 oktober 2021 - 12:30, 14:30, 16:30
Spelers:40 Daniël A
41 Lennard van G
42 Martin B
43 Marcel van de G
45 Nicolas K
46 Robbert K
47 Vincent K
48 Dennis den O
49 Laurens Z

Stand (1e Klasse E)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VOLEVO HS 2154010050
1VCH HS 1154010067
3Aspasia HS 214319590
4VVV Delta HS 21332104109
5Gemini-Kangeroes HS 21223109104
6NOVO HS 211139095
7Kratos '08 HS 3000000
7Kalinko HS 2000000
7Punch HS 3000000
10Velo HS 1100467100
10Scarabee HS 1100450100

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
24-09-202120:45 uurKalinko HS 2 - Gemini-Kangeroes HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
01-10-202121:15 uurAspasia HS 2 - Kalinko HS 2 De Ridderhof Koudekerk aan den Rijn
08-10-202120:45 uurKalinko HS 2 - VOLEVO HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
29-10-202120:45 uurKalinko HS 2 - Velo HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-11-202119:30 uurVVV Delta HS 2 - Kalinko HS 2 Kerkpolder Delft
12-11-202120:45 uurKalinko HS 2 - VCH HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
19-11-202119:00 uurKalinko HS 2 - Punch HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
26-11-202120:45 uurKalinko HS 2 - Scarabee HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
03-12-202121:30 uurKratos '08 HS 3 - Kalinko HS 2 Tanthof Delft
11-12-202113:00 uurNOVO HS 2 - Kalinko HS 2 Sportpark Duinwetering Noordwijk ZH
15-01-202212:30 uurGemini-Kangeroes HS 2 - Kalinko HS 2 De Vliethorst Voorschoten
21-01-202220:45 uurKalinko HS 2 - Aspasia HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
27-01-202221:30 uurVOLEVO HS 2 - Kalinko HS 2 De Fluit Leidschendam
04-02-202220:45 uurKalinko HS 2 - Kratos '08 HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
12-02-202214:00 uurVelo HS 1 - Kalinko HS 2 Velo-hal Wateringen
18-02-202220:45 uurKalinko HS 2 - VVV Delta HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
09-03-202220:00 uurVCH HS 1 - Kalinko HS 2 FBK-hal Hoofddorp
25-03-202221:30 uurScarabee HS 1 - Kalinko HS 2 Sporthal de Vaart Ter Aar
01-04-202220:45 uurKalinko HS 2 - NOVO HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
08-04-202221:30 uurPunch HS 3 - Kalinko HS 2 TU-Sportcentrum Delft

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden