Teamleden: 40 Daniël A
41 Lennard van G
42 Martin B
43 Marcel van de G
45 Nicolas K
46 Robbert K
47 Vincent K
48 Dennis den O
49 Laurens Z
trainer/coach: Martin Buis
klasse: 1e Klasse F
wedstrijdschema:volleybal.nl
fotoalbum: klik hier

Stand Heren 2 (1e Klasse F)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Kalinko HS 2418152408311
2DEO HS 1414115365294
3Timios HS 1313102290222
4Monza HS 1313102297264
5Zovoc HS 241198381345
6VVV Delta HS 23876290298
7Velo HS 247711335389
8Sovicos HS 247611336392
9Punch HS 33658293309
10Kratos '08 HS 12336187212
11VollinGo HS 443313315387
12PQV Pijl Solutions HS 142214315389

Uitslagen Heren 2

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
09-10-202020:45 uurKalinko HS 2-Sovicos HS 24-0 25-12, 25-22, 25-16, 25-18
02-10-202020:45 uurKalinko HS 2-PQV Pijl Solutions HS 14-0 25-18, 25-14, 25-20, 25-20
25-09-202020:45 uurKalinko HS 2-Velo HS 23-2 25-14, 18-25, 25-21, 23-25, 16-14
19-09-202014:30 uurVollinGo HS 4-Kalinko HS 20-4 24-26, 14-25, 19-25, 15-25

Competitieprogramma Heren 2

De competitie is stilgelegd voor de rest van 2020. De Nevobo werkt hard aan een nieuw wedstrijdschema.