Teamleden: 40 Daniël A
41 Lennard van G
42 Martin B
43 Marcel van de G
45 Nicolas K
46 Robbert K
47 Vincent K
48 Dennis den O (A)
49 Laurens Z
trainer/coach: Martin Buis
trainingstijd(en): Woensdag 21:15-23:00 - Houtrust
klasse: 1e Klasse E
wedstrijdschema:volleybal.nl

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendGemini-Kangeroes HS 2 - Kalinko HS 2 De Vliethorst Voorschoten
OnbekendNOVO HS 2 - Kalinko HS 2 Sportpark Duinwetering Noordwijk ZH
OnbekendKalinko HS 2 - Aspasia HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
OnbekendKalinko HS 2 - Scarabee HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
27-01-202221:30 uurVOLEVO HS 2 - Kalinko HS 2 De Fluit Leidschendam
04-02-202220:45 uurKalinko HS 2 - Kratos '08 HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
12-02-202214:00 uurVelo HS 1 - Kalinko HS 2 Velo-hal Wateringen
18-02-202220:45 uurKalinko HS 2 - VVV Delta HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
09-03-202220:00 uurVCH HS 1 - Kalinko HS 2 FBK-hal Hoofddorp
25-03-202221:15 uurScarabee HS 1 - Kalinko HS 2 Sporthal de Vaart Ter Aar
01-04-202220:45 uurKalinko HS 2 - NOVO HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
08-04-202221:30 uurPunch HS 3 - Kalinko HS 2 TU-Sportcentrum Delft
22-04-202221:30 uurKratos '08 HS 3 - Kalinko HS 2 Tanthof Delft

Stand (1e Klasse E)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Kratos '08 HS 39332711887743
2VCH HS 19302614919815
3Gemini-Kangeroes HS 29262317872838
4Kalinko HS 27231910662610
5Velo HS 18231915749706
6VOLEVO HS 29221920868839
7Aspasia HS 28161421722800
8VVV Delta HS 26141415615625
9Scarabee HS 1610816492562
10NOVO HS 279821574690
11Punch HS 389825649781

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
19-11-202119:00 uurKalinko HS 2 - Punch HS 34-0 25-16, 25-18, 25-17, 25-20
12-11-202120:45 uurKalinko HS 2 - VCH HS 13-2 25-18, 25-22, 21-25, 23-25, 15-7
05-11-202119:30 uurVVV Delta HS 2 - Kalinko HS 21-3 25-21, 26-28, 12-25, 17-25
29-10-202120:45 uurKalinko HS 2 - Velo HS 11-3 19-25, 25-23, 13-25, 17-25
08-10-202120:45 uurKalinko HS 2 - VOLEVO HS 24-0 25-14, 29-27, 27-25, 26-24
01-10-202121:15 uurAspasia HS 2 - Kalinko HS 23-1 25-18, 23-25, 25-16, 25-23
24-09-202120:45 uurKalinko HS 2 - Gemini-Kangeroes HS 23-1 25-15, 16-25, 25-22, 25-14