Teamleden: 11 Ard P
11 Maarten S
20 Ralph S
25 Jasper van S
31 Robin H
41 Boas van der V
50 Nathan van A (A)
52 Jaimie van de W
55 Andrea R
58 Mathèl S
59 Thobias T
83 Patrick R
trainer: Ans de Graag
trainingstijd(en): Maandag 21:00-22:30 - Gaslaan
Donderdag 19:00-20:30 - Houtrust
klasse: 1e Klasse F
wedstrijdschema:volleybal.nl

Bekerprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendVHZ HS 1 - Kalinko HS 3 Estafette Nieuw-Vennep

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendKalinko HS 3 - PQV Westland HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
OnbekendKalinko HS 3 - VVV Delta HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
OnbekendKalinko HS 3 - Monza HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
OnbekendSovicos HS 2 - Kalinko HS 3 Steenwijklaan 's-Gravenhage
22-01-202214:30 uurKalinko HS 3 - Monza HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
29-01-202214:30 uurKalinko HS 3 - DEO HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-02-202214:30 uurKalinko HS 3 - Kratos '08 HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
19-02-202214:30 uurKalinko HS 3 - Velo HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-03-202212:00 uurPunch HS 4 - Kalinko HS 3 TU-Sportcentrum Delft
11-03-202221:15 uurPQV Westland HS 1 - Kalinko HS 3 SC Vreeloo De Lier
19-03-202214:30 uurKalinko HS 3 - VollinGo HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
25-03-202219:30 uurMonza HS 1 - Kalinko HS 3 De Wielepet Monster
02-04-202214:30 uurKalinko HS 3 - Timios HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
08-04-202221:30 uurTimios HS 1 - Kalinko HS 3 De Plataan Boskoop

Stand (1e Klasse F)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Velo HS 2941334901659
2VollinGo HS 3830248755639
3DEO HS 19302514888774
4Kratos '08 HS 29242018827827
5Timios HS 18231815745700
6VVV Delta HS 35131110440459
7Kalinko HS 37121120618656
8Punch HS 48111124695796
9Sovicos HS 2911927635866
10Monza HS 1610916494577
11PQV Westland HS 1810924724769

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
27-11-202114:30 uurKalinko HS 3 - Sovicos HS 24-0 25-17, 25-16, 25-8, 25-10
20-11-202114:30 uurVollinGo HS 3 - Kalinko HS 34-0 26-24, 25-16, 25-16, 26-24
06-11-202116:30 uurVelo HS 2 - Kalinko HS 34-0 25-20, 25-18, 25-17, 25-8
30-10-202114:30 uurKalinko HS 3 - Punch HS 42-3 17-25, 25-15, 25-13, 22-25, 13-15
15-10-202121:30 uurKratos '08 HS 2 - Kalinko HS 33-1 19-25, 26-24, 25-23, 25-18
08-10-202119:30 uurDEO HS 1 - Kalinko HS 33-2 21-25, 25-17, 23-25, 25-21, 15-5
24-09-202119:30 uurVVV Delta HS 3 - Kalinko HS 33-2 22-25, 25-17, 19-25, 25-11, 15-12