Trainer(s): Ans de Graag
Coach: Ans de Graag
Trainingstijd(en):Maandag 21:00-22:30 Gaslaan
Donderdag 19:00-20:30 Houtrust
klasse: 1e Klasse F
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Vrijdag 5 november 2021 - 19:00, 20:45
Spelers:11 Ard P
11 Maarten S
20 Ralph S
25 Jasper van S
31 Robin H
41 Boas van der V
50 Nathan van A
52 Jaimie van de W
55 Andrea R
58 Mathèl S
59 Thobias T
83 Patrick R

Bekerprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
Het programma is nog niet bekend

Stand (1e Klasse F)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Kratos '08 HS 2154010073
2Velo HS 214319973
2DEO HS 114319887
4Monza HS 1133210498
5Punch HS 4122398104
6PQV Westland HS 111138798
6VollinGo HS 311137399
8Kalinko HS 3000000
8VVV Delta HS 3000000
8Timios HS 1000000
11Sovicos HS 2100473100

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
24-09-202119:30 uurVVV Delta HS 3 - Kalinko HS 3 Kerkpolder Delft
08-10-202119:30 uurDEO HS 1 - Kalinko HS 3 Jan Janssenhal Nootdorp
15-10-202121:30 uurKratos '08 HS 2 - Kalinko HS 3 Tanthof Delft
30-10-202114:30 uurKalinko HS 3 - Punch HS 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
06-11-202116:30 uurVelo HS 2 - Kalinko HS 3 Velo-hal Wateringen
13-11-202114:30 uurKalinko HS 3 - PQV Westland HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
20-11-202114:30 uurVollinGo HS 3 - Kalinko HS 3 De Zebra Gouda
27-11-202114:30 uurKalinko HS 3 - Sovicos HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
10-12-202119:30 uurSovicos HS 2 - Kalinko HS 3 Steenwijklaan 's-Gravenhage
15-01-202214:30 uurKalinko HS 3 - VVV Delta HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
22-01-202214:30 uurKalinko HS 3 - Monza HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
29-01-202214:30 uurKalinko HS 3 - DEO HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-02-202214:30 uurKalinko HS 3 - Kratos '08 HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
19-02-202214:30 uurKalinko HS 3 - Velo HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
05-03-202212:00 uurPunch HS 4 - Kalinko HS 3 TU-Sportcentrum Delft
11-03-202221:15 uurPQV Westland HS 1 - Kalinko HS 3 SC Vreeloo De Lier
19-03-202214:30 uurKalinko HS 3 - VollinGo HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
25-03-202219:30 uurMonza HS 1 - Kalinko HS 3 De Wielepet Monster
02-04-202214:30 uurKalinko HS 3 - Timios HS 1 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
08-04-202221:30 uurTimios HS 1 - Kalinko HS 3 De Plataan Boskoop

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden