Trainer(s): Nidal Al Qaq
Coach: Joni van Deursen
Trainingstijd(en):Maandag 21:00-22:30 Gaslaan
klasse: 3e Klasse N
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Vrijdag 8 oktober 2021 - 19:00, 20:45
Spelers:Luc G
61 Jeroen ter H
62 Bastiaan K
64 Emil D
70 Jeroen B
71 Willem-Jelle B
72 Jens R
75 Giorgio C
76 Joselito F
77 Richard V
80 Ronald B
81 Christian van der E

Stand (3e Klasse N)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Netwerk HS 3154010056
2Velo HS 314319290
2Monza HS 414319866
2Punch HS 714319974
5Zovoc HS 5133296106
6VVV Delta HS 6122310696
7Punch HS 911137499
7Kratos '08 HS 811136698
7Kalinko HS 611139092
10Sovicos HS 3000000
10VOLEVO HS 5000000
12PQV Westland HS 3100456100

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
24-09-202120:45 uurKalinko HS 6 - PQV Westland HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
01-10-202120:45 uurKalinko HS 6 - Netwerk HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
07-10-202119:30 uurVOLEVO HS 5 - Kalinko HS 6 De Fluit Leidschendam
15-10-202120:45 uurKalinko HS 6 - VVV Delta HS 6 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
29-10-202119:30 uurKratos '08 HS 8 - Kalinko HS 6 Tanthof Delft
05-11-202120:45 uurKalinko HS 6 - Punch HS 9 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
13-11-202114:00 uurPunch HS 7 - Kalinko HS 6 TU-Sportcentrum Delft
19-11-202120:45 uurKalinko HS 6 - Monza HS 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
27-11-202114:00 uurZovoc HS 5 - Kalinko HS 6 De Limiet Zoetermeer
10-12-202120:45 uurKalinko HS 6 - Sovicos HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
17-12-202119:30 uurPunch HS 9 - Kalinko HS 6 TU-Sportcentrum Delft
14-01-202221:15 uurPQV Westland HS 3 - Kalinko HS 6 SC Vreeloo De Lier
21-01-202219:30 uurNetwerk HS 3 - Kalinko HS 6 Viergang Pijnacker
28-01-202220:45 uurKalinko HS 6 - VOLEVO HS 5 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
04-02-202221:30 uurVVV Delta HS 6 - Kalinko HS 6 Kerkpolder Delft
11-02-202220:45 uurKalinko HS 6 - Kratos '08 HS 8 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-03-202220:45 uurKalinko HS 6 - Punch HS 7 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
18-03-202219:30 uurMonza HS 4 - Kalinko HS 6 De Wielepet Monster
25-03-202220:45 uurKalinko HS 6 - Zovoc HS 5 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
01-04-202219:30 uurSovicos HS 3 - Kalinko HS 6 Steenwijklaan 's-Gravenhage
09-04-202214:30 uurKalinko HS 6 - Velo HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
18-09-202118:30 uurVelo HS 3 - Kalinko HS 63-1 25-18, 26-24, 25-23, 16-25