Teamleden: Luc G
61 Jeroen ter H
62 Bastiaan K (A)
64 Emil D
70 Jeroen B
71 Willem-Jelle B
72 Jens R
75 Giorgio C
76 Joselito F
77 Richard V
80 Ronald B
81 Christian van der E
trainer: Nidal Al Qaq
coach: Joni van Deursen
trainingstijd(en): Maandag 21:00-22:30 - Gaslaan
klasse: 3e Klasse N
wedstrijdschema:volleybal.nl

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendNetwerk HS 3 - Kalinko HS 6 Viergang Pijnacker
OnbekendKalinko HS 6 - Sovicos HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
OnbekendPQV Westland HS 3 - Kalinko HS 6 SC Vreeloo De Lier
28-01-202220:45 uurKalinko HS 6 - VOLEVO HS 5Vervallen!!
04-02-202221:30 uurVVV Delta HS 6 - Kalinko HS 6 Kerkpolder Delft
11-02-202220:45 uurKalinko HS 6 - Kratos '08 HS 8 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
11-03-202220:45 uurKalinko HS 6 - Punch HS 7 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
18-03-202219:30 uurMonza HS 4 - Kalinko HS 6 De Wielepet Monster
25-03-202220:45 uurKalinko HS 6 - Zovoc HS 5 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
01-04-202219:30 uurSovicos HS 3 - Kalinko HS 6 Steenwijklaan 's-Gravenhage
09-04-202214:30 uurKalinko HS 6 - Velo HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
23-04-202214:00 uurPunch HS 9 - Kalinko HS 6 TU-Sportcentrum Delft

Stand (3e Klasse N)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Netwerk HS 3939316907697
2Punch HS 79332611875760
3Sovicos HS 3830248753636
4Monza HS 49282214839729
5VVV Delta HS 69232019878807
6Velo HS 38221815719718
7Kalinko HS 69221819826830
8Kratos '08 HS 88161419668732
9PQV Westland HS 39131126726873
10Punch HS 989824657773
11Zovoc HS 5105536704997
VOLEVO HS 50-100000

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
27-11-202114:00 uurZovoc HS 5 - Kalinko HS 61-3 25-17, 20-25, 19-25, 18-25
19-11-202120:45 uurKalinko HS 6 - Monza HS 41-3 20-25, 30-32, 25-22, 21-25
13-11-202114:00 uurPunch HS 7 - Kalinko HS 64-0 25-18, 25-12, 25-19, 25-20
05-11-202120:45 uurKalinko HS 6 - Punch HS 93-1 27-25, 25-17, 25-21, 23-25
29-10-202119:30 uurKratos '08 HS 8 - Kalinko HS 61-3 12-25, 23-25, 25-20, 16-25
15-10-202120:45 uurKalinko HS 6 - VVV Delta HS 63-2 21-25, 15-25, 25-22, 25-19, 15-10
01-10-202120:45 uurKalinko HS 6 - Netwerk HS 31-3 15-25, 25-27, 25-23, 21-25
24-09-202120:45 uurKalinko HS 6 - PQV Westland HS 33-1 25-11, 27-25, 17-25, 28-26
18-09-202118:30 uurVelo HS 3 - Kalinko HS 63-1 25-18, 26-24, 25-23, 16-25