Teamleden: 70 Wilko H
84 Can Firat K
85 Leon S (A)
91 Carlos S
94 Sem K
95 Geert M
96 Yixin L
99 Reza K
107 Nihat G (PF!)
108 Cas C (PF!)
109 Elijah van der D (PF!)
trainer: Raul Avila
trainingstijd(en): Dinsdag 21:00-22:30 - Gaslaan
klasse: 4e Klasse G
wedstrijdschema:volleybal.nl
zaaldienst: Zaterdag 8 oktober 2022 12:30, 14:30, 16:30 (samen met HS 2)
Zaterdag 3 december 2022 12:30, 14:30, 16:30
Zaterdag 1 april 2023 12:30, 14:30, 16:30

Competitieprogramma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
07-10-202221:30 uurDEO HS 3 - Kalinko HS 7 Jan Janssenhal Nootdorp
14-10-202219:00 uurKalinko HS 7 - Servylo HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
21-10-202219:30 uurServylo HS 3 - Kalinko HS 7 De Mammoet Gouda
04-11-202219:00 uurKalinko HS 7 - Scarabee HS 4 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
10-11-202219:30 uurIn Up Go HS 2 - Kalinko HS 7 De Tweesprong Roelofarendsveen
18-11-202219:00 uurKalinko HS 7 - Sovicos HS 5 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
25-11-202220:45 uurKalinko HS 7 - In Up Go HS 2 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
02-12-202219:30 uurPunch HS 10 - Kalinko HS 7 TU-Sportcentrum Delft
10-12-202218:00 uurVOLEVO HS 5 - Kalinko HS 7 De Fluit Leidschendam
16-12-202220:45 uurKalinko HS 7 - Punch HS 13 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
20-01-202320:45 uurKalinko HS 7 - DEO HS 3 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
27-01-202319:00 uurKalinko HS 7 - Waterlanders HS 5 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
10-02-202319:00 uurWaterlanders HS 5 - Kalinko HS 7 De Steupel Nieuwkoop
10-03-202321:30 uurScarabee HS 4 - Kalinko HS 7 Sporthal de Vaart Ter Aar
17-03-202319:30 uurSovicos HS 5 - Kalinko HS 7 Steenwijklaan 's-Gravenhage
24-03-202320:45 uurKalinko HS 7 - VOLEVO HS 5 Houtrust sporthal 's-Gravenhage
07-04-202319:30 uurPunch HS 13 - Kalinko HS 7 TU-Sportcentrum Delft
14-04-202320:45 uurKalinko HS 7 - SKC HS 7 Houtrust sporthal 's-Gravenhage

Stand (4e Klasse G)

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Servylo HS 321080203118
2SKC HS 721080200132
3Waterlanders HS 5154010059
4Sovicos HS 52544149140
5Punch HS 1014319584
6Kalinko HS 72117154195
7DEO HS 3000000
7In Up Go HS 2000000
9Punch HS 13100440100
10Scarabee HS 42008128203
11VOLEVO HS 51-100462100

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
30-09-202220:45 uurKalinko HS 7 - Punch HS 101-3 23-25, 24-26, 25-19, 12-25
16-09-202219:30 uurSKC HS 7 - Kalinko HS 74-0 25-23, 25-18, 25-18, 25-11