• Personen met A voor hun naam zijn nog niet officieel aangemeld. Dit kan diverse redenen hebben:
    • ze zijn wel ingedeeld, maar hebben het formulier nog niet ingeleverd
    • ze doen eerst mee aan enkele proeftrainingen
    • het formulier is nog niet verwerkt door de ledenadministratie
    Aanmelden kan via de ledenadministratie Het aanmeldformulier en alle verder info vind je hier.
  • Sta je op deze lijst, terwijl je eigenlijk volgend jaar niet meer wilt volleyballen, stuur dan voor 1 juli een afmelding naar ledenadministratie@kalinko.nl
    Hiermee voorkom je dat je volgend seizoen wordt aangeslagen voor de contributie
  • Staat er een rood sterretje achter je naam, dan hebben we nog geen pasfoto in het systeem. Deze is verplicht als je competitie gaat spelen.
    Mail in dat geval een pasfoto/selfie naar ledenadministratie@kalinko.nl

 

HS 1

trainer/coach: Ans de Graag
assistent trainer: Nidal Al Qaq
teammanager: Nidal Al Qaq
Trainingstijd(en):Maandag 21:00-22:45 Gaslaan
Donderdag 20:30-22:30 Houtrust
Klasse: Derde Divisie B
Rens H
Riegmar V
Raul A
Frank P
Daron B
Maarten S
10 Zuemerik V
11 Arnout V
Marko van W (*)
AMaarten van B

HS 2

trainer: Martin Buis
Trainingstijd(en):Woensdag 21:15-23:00 Houtrust
Klasse: 1e Klasse F
40 Daniël A
42 Martin B
43 Marcel van de G
45 Nicolas K
46 Robbert K
47 Vincent K
48 Dennis den O
49 Laurens Z

HS 3

trainer/coach: Ans de Graag
Trainingstijd(en):Dinsdag 21:00-22:30 Gaslaan
Donderdag 19:00-20:30 Houtrust
Klasse: 1e Klasse E
Lars D
11 Ard P
12 Romeo T
31 Robin H
50 Nathan van A
55 Andrea R
58 Mathèl S
83 Patrick R

HS 4

trainer/coach: Jody van Diemen
Trainingstijd(en):Dinsdag 21:00-22:30 Gaslaan
Klasse: 2e Klasse J
12 Liam P (*)
14 Nico D
23 Maarten P
33 Michel H
44 Pascal R
68 Roy de S (*)
74 Derk van D
79 Arwin V

HS 5

Trainingstijd(en):Woensdag 21:15-23:00 Houtrust
Klasse: 2e KlasseI
Hans de B
Marc S
Hans van S
Niels N
Arend B
John W
Aart B
10 Jelmer van der M

HS 6

trainer: Nidal Al Qaq
coach: Joni van Deursen
Trainingstijd(en):Maandag 21:00-22:45 Gaslaan
Klasse: 3e Klasse P
Luc G
61 Jeroen ter H
64 Emil D
71 Willem-Jelle B
72 Jens R (*)
75 Giorgio C
77 Richard V
80 Ronald B
ATomasz M (*)

HS 7

trainer: Raul Avila
Trainingstijd(en):Dinsdag 21:00-22:30 Gaslaan
Klasse: 4e Klasse G
84 Can Firat K
85 Leon S
86 Boris V
90 Mattia P (*)
91 Carlos S
95 Geert M
96 Yixin L