Concept teamindeling Dames

Al deze info is onder voorbehoud. Voor meer info zie dit nieuwsbericht



Dames 1

Teamleden: 1.Elin H
2.Noor B
3.Kirsten M
4.Iris V
5.Sharon V
6.Alinda D
7.Anne B
8.Sanne de R
9.Mexime van D
10.Lisan C
11.Anouk van D
trainer/coach: André van Leeuwen
verzorger: Ron van Neijhof
trainingstijd(en): Maandag 19:30-21:30 - Gaslaan
Donderdag 20:30-22:30 - Houtrust
klasse: Eerste Divisie C


Dames 2

Teamleden: 1.Maja O
2.Nadine B
3.Lisanne V
4.Danique G
5.Daphne B
6.Eline K
7.Marjolein P
8.Joni van D
9.Danne het L
10.Judith van der W
11.Anna van den O
12.Syenna den H
trainer/coach: Martin Buis
trainer: Lars Daniels
trainingstijd(en): Maandag 19:30-21:00 - Gaslaan
Woensdag 19:30-21:00 - Houtrust
klasse: Promotieklasse E


Dames 3

Teamleden: 1.Claire R
2.Roos van P
3.Ella al Q
4.Laurien A
5.Vaïa T
6.Julia R
7.Emily S
8.Imme T
9.Jelena S
10.Julia B
11.Julia G
12.Robin van R
trainer: Jelmer van der Meulen
trainingstijd(en): Woensdag 19:30-21:00 - Houtrust
klasse: 1e Klasse O


Dames 4

Teamleden: 1.Kim M
2.Judith A
3.Nora Z
4.Josine R
5.Jody van D
6.Alison W
7.Dimitra Z
8.Suzy B
trainer: Zelf *
trainingstijd(en): Maandag 21:00-22:45 - Gaslaan
klasse: 1e Klasse P


Dames 5

Teamleden: 1.Fleur P
2.Yentl van I
3.Laura van den B
4.Linda S
5.Judith J
6.Denise B
7.Kasja K
8.Tianne van D
9.Alexandra S
10.Olga B
11.Sharita H
12.Chrissie T
trainer: Jeffrey .
trainingstijd(en): Dinsdag 19:30-21:00 - Houtrust
klasse: 1e Klasse P


Dames 6

Teamleden: 1.Elsa M
2.Trienke G
3.Aletta E
4.Silvia van der P
5.Marit B
6.Roos G
7.Willemijn O
8.Hannah B
9.Merel S
10.Chantal Z
trainer/coach: Rob Bakker
trainingstijd(en): Woensdag 21:00-22:30 - Houtrust
klasse: 2e Klasse Q


Dames 7

Teamleden: 1.Julia B
2.Isabelle R
3.Jessica G
4.Alicia D
5.Evelien V
6.Carmen M
7.Paula van der M
8.Loes N
trainer: Nog niet bekend *
trainingstijd(en): Maandag 19:30-21:00 - Gaslaan
klasse: 3e Klasse O


Dames 8

Teamleden: 1.Iremnaz D
2.Lana L
3.Chelle W
4.Rosa E
5.Valentina D
6.Lisanne G
7.Sophie de F
8.Renske de L
9.Liselotte K
10.Sofie G
11.Sarah O
12.Annika K
trainer/coach: Jessica Grootveld
trainingstijd(en): Maandag 21:30-23:00 - Gaslaan
klasse: 3e Klasse O


Dames 9

Teamleden: 1.Aïcha B
2.Rafke J
3.Anne B
4.Fabiana A
5.Liselot K
6.Oliwia B
7.Elena R
trainer/coach: Ivo Ivanov
trainingstijd(en): Dinsdag 19:30-21:00 - Houtrust
klasse: 4e Klasse F