Concept teamindeling Meisjes

Al deze info is onder voorbehoud. Voor meer info zie dit nieuwsbericht



Meisjes A1

Teamleden: 1.Defne K
2.Josephine M
3.Febe K
4.Danne het L
5.Judith van der W
6.Linde S
7.Noushin S
8.Cecilia L
9.Anna van den O
10.Nova A
11.Syenna den H
trainer/coach: Lars Daniels
trainer: André van Leeuwen
trainingstijd(en): Maandag 18:00-19:30 - Gaslaan
Donderdag 17:30-19:00 - Houtrust
klasse: Hoofdklasse C


Meisjes A2

Teamleden: 1.Louise R
2.Merel de G
3.Leah M
4.Isabel van L
5.Lotte M
6.Fien W
7.Marilena van der H
8.Roos van E
9.Feline G
trainer: Sharon Vis
trainingstijd(en): Donderdag 19:00-20:30 - Houtrust (gewijzigde tijd)
klasse: 1e klasse L


Meisjes A3

Teamleden: 1.Jasmien J
2.Fenna van R
3.Floor V
4.Emma de K
5.Katya V
6.Kyara R
7.Jill B
8.Julia E
9.Floor ter B
trainer/coach: Michel Hamelink
trainingstijd(en): Woensdag 19:30-21:00 - Houtrust
klasse: 2e klasse J


Meisjes A4

Teamleden: 1.Ludovica P
2.Thaïs C
3.Leonor B
4.Anna van den O
5.Banan S
6.Sofia D
7.Anne Zehra S
8.Fabiana S
9.Iris D
10.Isa C
11.Isabelle D
12.Janna R
13.Kiki S
trainer/coach: Nog niet bekend *
trainingstijd(en): Woensdag 19:30-21:00 - Houtrust
klasse: 3e klasse D


Meisjes B1

Teamleden: 1.Elise T
2.Anouk D
3.Evy van der T
4.Manon H
5.Maria R
6.Sara B
7.Malou V
8.Freya H
9.Mandy B
10.Frederica C
trainer: Kristel Lammers
Remco Haasbroek
trainingstijd(en): Maandag 18:30-20:00 - Houtrust
Woensdag 18:00-19:30 - Houtrust
klasse: Hoofdklasse C


Meisjes B2

Teamleden: 1.Samantha K
2.Claudia P
3.Valentina B
4.Marieke K
5.Milou van der H
6.Lily-Cherah D
7.Rosanne M
8.Eliene A
trainer: Jelle van der Hek
trainingstijd(en): Maandag 18:30-20:00 - Houtrust
Woensdag 18:00-19:30 - Gaslaan
klasse: 1e klasse H


Meisjes B3

Teamleden: 1.Vytaute S
2.Keet K
3.Zoë van de G
4.Pien van A
5.Isabel P
6.Guusje G
7.Fiene van der L
8.Alisa D
9.Naomi R
trainer/coach: Nog niet bekend *
trainingstijd(en): Maandag 18:00-19:30 - Gaslaan (gewijzigde tijd)
klasse: 1e klasse I


Meisjes B4

Teamleden: 1.Penelope B
2.Josephine B
3.Ellemijn van R
4.Charlotte R
5.Daphne B
6.Sanne M
7.Sara E
8.Sofia B
trainer: Brigitte Mahieu
trainingstijd(en): Maandag 18:00-19:30 - Gaslaan
Donderdag 19:00-20:30 - Houtrust
klasse: 2e klasse M


Meisjes B5

Teamleden: 1.Julia W
2.Betty Lou V
3.Jade K
4.Veerle V
5.Fenna V
6.Vivienne van G
7.Emma G
8.Mellina O
9.Carmen S
10.Lara B
trainer/coach: Nog niet bekend *
trainingstijd(en): Dinsdag 18:00-19:30 - Houtrust
klasse: 3e klasse H


Meisjes C1

Teamleden: 1.Nadine K
2.Noor M
3.Lotte R
4.Laura van W
5.Mare K
6.Yfke van der E
7.Emma B
8.Robin van R
9.Lieke K
trainer/coach: Sonja Perik
trainingstijd(en): Maandag 17:15-18:30 - Houtrust
Woensdag 18:00-19:30 - Houtrust
klasse: 1e klasse E


Meisjes C2

Teamleden: 1.Carmen van de K
2.Mathilde K
3.Lou van der T
4.Elise van H
5.Philine L
6.Felou van der K
7.Sophie I
8.Maritza R
9.Robin L
trainer/coach: Maurice den Heijer
trainingstijd(en): Maandag 18:00-19:30 - Gaslaan
Donderdag 17:30-19:00 - Houtrust
klasse: 2e klasse L


Meisjes C3

Teamleden: 1.Anne van D
2.Liv T
3.Eva de G
4.Dunya G
5.Sophie van C
6.Emilia R
7.Jayda de M
8.Marloes H
trainer: Emily Schonk
trainingstijd(en): Woensdag 18:00-19:30 - Houtrust
klasse: 2e klasse K


Meisjes C4

Teamleden: 1.Beatriz F
2.Carolina F
3.Ella H
4.Yara van de G
5.Siobhan B
6.Duru U
7.Sophia T
8.Lily la B
9.Petra N
trainer: Yvonne van Houten
trainingstijd(en): Maandag 18:30-20:00 - Houtrust
klasse: 3e klasse I